15 Ağustos 2017, Salı 14:00:55

AFA dispatcher eğitimlerine başlıyor

AFA, iş garantili Dispatcher eğitimine 21 Ağustos 2017 tarihinde başlıyor.
  • firmalar kırk yılda bir açılan ilanlarda minimum 2 yıl tecrübeli dispeçer ararlarken, kurslardan yeni mezun olup lisansını yeni eline almış arkadaşlar bu tecrübeyi hangi işte edinecekler? gerçek şu ki sektör doymuş durumda ve bu istihdam politikasıyla sadece sektör içerisindeki insanlar yeni işler edinebiliyorlar. millette elinde lisansı ve 2 yıllık olmayan tecrübeleriyle bir umut bu ilanlara başvuruyorlar işte.
  • Bu kurslara katılacak arkadaşlar ilk önce sorun bakalım iş garantisi kelimesinin tam karşılığı ne demek istemişler biraz tecrube kazanın diye 1 yada 2 ay çalıştıracaklar sonra bay bay sorun bakalım bi evrak imzaliyolarmı sizi sirket bunyemizde istisham edicez diye... Zaten imkansız surekli kurs var ve her kurstan vıkan işe başlıyo olsa atlas dıspatch de 100 kisi çalışıyo olması lazım. Olmayacak dua ya amin demeyin paranızı çöpe atmayın. Havayolu sirketleri kactane oldugu belli bi arayın tek tek bakalım dıspatch ihtiyaçları varmı sırada bekleyenleri hiç saymıyorum bile.
  • Plansız ülkenin uyanık şirketleri , son yıllarda insanları havacılık sektör dalları üzerinden soymaya çalışıyor. Paranın ya da istihdamın yüksek kapasite getirisi olduğuna inanan insanlar ne yazık ki bu şirketlerin getiri kaynağı oluyorlar. Şu an tanıdığım binlerce pilot ( ikinci pilot ) , dispatch'er ve kabin ekibi boşta.
  • Hayalini kurmak bile güzeldi. Haber yapan arkadaşlara teşekkürler:)

AFA, iş garantili Dispatcher eğitimine 21 Ağustos 2017 tarihinde başlıyor.

Dispatcher eğitimi toplam 12 hafta sürecek. Teori eğitimini tamamlayan öğrenciler Atlasglobal Havayolları Operasyon kontrol merkezinde görev başı eğitimi alacaklar. Eğitimlerden ve Sivil Havacılık Uçuş Harekat Uzmanı Lisans sınavından başarılı olan öğrenciler Atlasglobal’de işe başlayacaklar.

Adaylarda Aranan Özellikler:

·        21 Yaşında gün almış olmak

·        En az Ön Lisans programlarından birinden mezun olmak

·        İngilizcede ÖSYM Başkanlığı veya dengi belirlenen sınavların birinden en az 50 veya eşdeğer bir not almak

·        Havacılık tıp merkezlerinin birinden sağlık raporu almak.
 

AFA dispatcher eğitimlerine başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Dispeçer ~ 11 ay önce
firmalar kırk yılda bir açılan ilanlarda minimum 2 yıl tecrübeli dispeçer ararlarken, kurslardan yeni mezun olup lisansını yeni eline almış arkadaşlar bu tecrübeyi hangi işte edinecekler? gerçek şu ki sektör doymuş durumda ve bu istihdam politikasıyla sadece sektör içerisindeki insanlar yeni işler edinebiliyorlar. millette elinde lisansı ve 2 yıllık olmayan tecrübeleriyle bir umut bu ilanlara başvuruyorlar işte.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İş garantisimi !!! ~ 11 ay önce
Bu kurslara katılacak arkadaşlar ilk önce sorun bakalım iş garantisi kelimesinin tam karşılığı ne demek istemişler biraz tecrube kazanın diye 1 yada 2 ay çalıştıracaklar sonra bay bay sorun bakalım bi evrak imzaliyolarmı sizi sirket bunyemizde istisham edicez diye... Zaten imkansız surekli kurs var ve her kurstan vıkan işe başlıyo olsa atlas dıspatch de 100 kisi çalışıyo olması lazım. Olmayacak dua ya amin demeyin paranızı çöpe atmayın. Havayolu sirketleri kactane oldugu belli bi arayın tek tek bakalım dıspatch ihtiyaçları varmı sırada bekleyenleri hiç saymıyorum bile.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Plansız ülke ~ 11 ay önce
Plansız ülkenin uyanık şirketleri , son yıllarda insanları havacılık sektör dalları üzerinden soymaya çalışıyor. Paranın ya da istihdamın yüksek kapasite getirisi olduğuna inanan insanlar ne yazık ki bu şirketlerin getiri kaynağı oluyorlar. Şu an tanıdığım binlerce pilot ( ikinci pilot ) , dispatch'er ve kabin ekibi boşta.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lan sallama ~ 11 ay önce
Ya nerde tanidigin binlerce pilot issiz onlar bilgi seviyesi az kabiliyeti fazla olmayan parali insanlar anadolu uni mezunu olarak işsiz kalmadim
Vallabildigingibidegil ~ 11 ay önce
Hayalini kurmak bile güzeldi. Haber yapan arkadaşlara teşekkürler:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000