02 Temmuz 2015, Perşembe 16:56:25

AFA deneyimli ATPL Yer Dersleri Öğretmeni arıyor

Filosundaki uçak sayısı ile orantılı olarak istihdam ettiği çalışan sayısını da ciddi oranda artıran AFA, bu kez de deneyimli ve tam kadrolu olarak ATPL yer dersleri öğretmeni arıyor.
  • Bir haberi okudum birde yapilan yorumlari kimi nasil pilot olunur dio sanirim soruyu soran arkadas IQ 0,0001.Sonra kavga?? arkadaslar haberi okuyupda yorum yapariken lutfen habere gore yorum yapin hepinizde off-topic yazilar yazmisiniz. Hey allahim sen bu turk milletine akil ver.Atpl subjects instructor araniomus bilginize.verdikleri maasi ne bilionuz bas vuru yapdiniz uygun goruldunuzde maasmi pazarlik edionuz.Birde tavsiyem havacilik sevgisi ve havacilikla ugrasmayan arkadaslar lutfen sussunnnnnn.
  • asgari ücret sen ve senin gibiler için sevgili kardeşim yani bizim aramızda dedğimiz gibi `hariciler`sen basşka okullardan mezun olup gelirsen tabiki 38.000 vroyu alıp 1 sene asgari ücretle çalıştırıp sonra seni işten çıkarır.Ama biz AFA öğrencileri asgari ücretle falan çalışmıyoruz malesef.hevesini kırmak gibi olmasın ama gerçek bu canım kardeşim. neyse kolay gelsin size...
  • Soru ezberlemeye devam :)
  • Moralim bozuk olunca yorumlari aciyorum kopuyorum,herkese tesekkurler

Filosunda 15 adet tek Motorlu, 2 adet de çift motorlu fabrika çıkışlı sıfır Diamond uçağı bulunan AFA, 2015 sonuna kadar uçak sayısını 20’ye çıkarmayı hedefliyor.

Geçtiğimiz günlerde Beylikdüzü’nde yeni satın aldığı modern ve büyük binasına taşınan AFA, eğitim kapasitesini de ciddi miktarda artırmayı planlıyor.

Filosundaki uçak sayısı ile orantılı olarak istihdam ettiği çalışan sayısını da ciddi oranda artıran AFA, bu kez de deneyimli ve tam kadrolu olarak ATPL yer dersleri öğretmeni arıyor. Bu ihtiyacın filonun 2015 yılı büyüme hedeflerinden kaynaklandığını ifade eden yetkililer uçaklar gelmeden önce eğitmen kadrosunun önceden tamamlanmasını hedefliyor. Tüm müracaatların gizli tutulacağını ifade eden yetkililer müracaatların da şahsen yapılmasını talep ediyor.

AFA deneyimli ATPL Yer Dersleri Öğretmeni arıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

pffff ~ 3 yıl önce
Bir haberi okudum birde yapilan yorumlari kimi nasil pilot olunur dio sanirim soruyu soran arkadas IQ 0,0001.Sonra kavga?? arkadaslar haberi okuyupda yorum yapariken lutfen habere gore yorum yapin hepinizde off-topic yazilar yazmisiniz. Hey allahim sen bu turk milletine akil ver.Atpl subjects instructor araniomus bilginize.verdikleri maasi ne bilionuz bas vuru yapdiniz uygun goruldunuzde maasmi pazarlik edionuz.Birde tavsiyem havacilik sevgisi ve havacilikla ugrasmayan arkadaslar lutfen sussunnnnnn.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
agari ücret diyene ~ 3 yıl önce
asgari ücret sen ve senin gibiler için sevgili kardeşim yani bizim aramızda dedğimiz gibi `hariciler`sen basşka okullardan mezun olup gelirsen tabiki 38.000 vroyu alıp 1 sene asgari ücretle çalıştırıp sonra seni işten çıkarır.Ama biz AFA öğrencileri asgari ücretle falan çalışmıyoruz malesef.hevesini kırmak gibi olmasın ama gerçek bu canım kardeşim. neyse kolay gelsin size...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tk akademi afa 1 ~ 3 yıl önce
Kafası çok çalışmayan, o yüzden iş hayatı boyunca Atlasta 3 kuruşa çalışmaya razı, babası parayı peşin veren bebelerin havasını, Afa'ya eğitime gelen yeni Tk akademi 1. Filo öğrencileri fena bozmuş diyorlar doğru mu dostum:))? Afacılar kıskançlıktan derste araya çıkmazlar artık tk''cıları görmemek için..
Birakin ya dovusmeyI ~ 3 yıl önce
Soru ezberlemeye devam :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Moralim bozuk olunca yorumlari aciyorum kopuyorum,herkese tesekkurler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000