16 Nisan 2018, Pazartesi 12:08:09

Adnan Menderes Havalimanı'nda aprona tilki girdi

İzmir Adnan Menderes Havalimanı apronuna girerek uçakların arasında gezinen tilki, yolcuların ilgisini çekti.
  • Hayvanın huzurunu bozmayın haber yapıp işgüzarların eline koz vermeyin başka hiçbir sorun yokmuş gibi tilkiyi paketleme işine girişirler sevimli hayvan senelerdir orada üstelik yar evcilleşmiş vaziyette elden bile beslenebiliyor lütfen ilgililer hayvanın düzenini bozmayın biz terkettik izmiri o vefakar demek hala orada
  • ÇOK TATLI
  • Bizimki ya bu :) kimseye zararı yoktur ne piste girer ne birşey doco aracı açıkta uçağa geldimi yanaşır bakar, sandvici kapar bedavadan sonra gider kerata :)
  • Aprona tilki girdi değil, kaç yıldır orada yaşıyor. Açık park yerinin kenarına gelir, daha içeri girmez. Akşam gelip efendi gibi sandvicini alıp gider o... Kimseye zararı yok.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı apronuna girerek uçakların arasında gezinen tilki, yolcuların ilgisini çekti. Yiyecek aramak için havalimanına girdiği sanılan tilkiyi, yolcular cep telefonlarıyla görüntüleyerek sosyal medyada paylaştı.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda bugün 06.00 sıralarında görülen tilki, şaşırttı. Uçakların yakınına kadar gelen tilkinin yiyecek aramak için havalimanına girdiği tahmin edilirken, yolcular havalimanında tilki görünce cep telefonlarıyla çekip sosyal medyadan paylaştı.(Hürriyet)

Adnan Menderes Havalimanı'nda aprona tilki girdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Mechtechnic ~ 3 ay önce
Hayvanın huzurunu bozmayın haber yapıp işgüzarların eline koz vermeyin başka hiçbir sorun yokmuş gibi tilkiyi paketleme işine girişirler sevimli hayvan senelerdir orada üstelik yar evcilleşmiş vaziyette elden bile beslenebiliyor lütfen ilgililer hayvanın düzenini bozmayın biz terkettik izmiri o vefakar demek hala orada

Yanıtla

Kalan karakter 1000
;) ~ 3 ay önce
ÇOK TATLI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fo ~ 3 ay önce
Bizimki ya bu :) kimseye zararı yoktur ne piste girer ne birşey doco aracı açıkta uçağa geldimi yanaşır bakar, sandvici kapar bedavadan sonra gider kerata :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
p ~ 3 ay önce
ayy cok seker ve utangac heh
O bizim canımız ~ 3 ay önce
Aprona tilki girdi değil, kaç yıldır orada yaşıyor. Açık park yerinin kenarına gelir, daha içeri girmez. Akşam gelip efendi gibi sandvicini alıp gider o... Kimseye zararı yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000