31 Mart 2009, Salı 13:23:49

Adana'ya uçak inemiyor

Adana Havalimanı'ndaki yoğun sis nedeniyle bazı uçaklar Gaziantep'e yönlendirildi, bazı seferler de rötarlı gerçekleştirildi.
  • esas moscow_lions benim...iş nerede??
  • pegasus 8 pilot arıyor, vatana gelsene kardeşimmm..sevgiler bu vatanın size ihtiyacı varrrrrr..hakik moskow lionsana bu msj
  • Ya arkadaşlar Türkiye'de değiliz diye ortada bir sürü Moscow_Lions türemiş. Benim görüşüm fikirlerim belli. Ben hiçbir zaman Türk pilotlarına ve havacılığına dil uzatmadım. Benim çokmu hoşuma gidiyor burada tupolev gibi kotu ucaklarla takılmak, sarhoş pilotlarla dalaşmak. Lütfen hepimiz kardeşiz. Bir fırsat olsa direk atarım kendimi Türkiye'deki bir hava yoluna. Bu da burdan bir iş başvurusu olsun. Saygılar
  • Allah sana akil fikir versin ne diyim.Zaten verseymis Turkiye'de yasamaz,Berin_Lions veya London_Lions olurmussun.O yuzden fazla komik oldugu zannetme sakin,sadece uzulerek seni izliyorum yazik gercekten..)

Sabah saatlerinden itibaren etkili olan yoğun sisin görüş mesafesini 500 metreye kadar düşürmesi nedeniyle uçakların inişlerine izin verilmedi.

İstanbul-Adana seferini yapan ve iniş izni verilmeyen 2 uçak, Gaziantep'e yönlendirilirken, bazı seferlerin ise rötarlı yapılabildiği belirtildi.

Meteoroloji yetkilileri, buharlaşma nedeniyle oluşan sisin sabah saatlerinden itibaren etkili olmaya başladığını, kent merkezinde görüş mesafesinin bazı kesimlerde 100 metreye kadar düştüğünü, bir saate kadar koşulların normale döneceğinin tahmin edildiğini bildirdi.

Adana'ya uçak inemiyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
esas moscow_lions benim...iş nerede??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
pegasus 8 pilot arıyor, vatana gelsene kardeşimmm..sevgiler bu vatanın size ihtiyacı varrrrrr..hakik moskow lionsana bu msj

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ya arkadaşlar Türkiye'de değiliz diye ortada bir sürü Moscow_Lions türemiş. Benim görüşüm fikirlerim belli. Ben hiçbir zaman Türk pilotlarına ve havacılığına dil uzatmadım. Benim çokmu hoşuma gidiyor burada tupolev gibi kotu ucaklarla takılmak, sarhoş pilotlarla dalaşmak. Lütfen hepimiz kardeşiz. Bir fırsat olsa direk atarım kendimi Türkiye'deki bir hava yoluna. Bu da burdan bir iş başvurusu olsun. Saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Allah sana akil fikir versin ne diyim.Zaten verseymis Turkiye'de yasamaz,Berin_Lions veya London_Lions olurmussun.O yuzden fazla komik oldugu zannetme sakin,sadece uzulerek seni izliyorum yazik gercekten..)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000