19 Mayıs 2018, Cumartesi 16:05:01

Adana'da korkutan kaza

Adana'da Aresti Havacılık'a ait bir eğitim uçağı gövde üzerine iniş yaptı.
  • Süleyman Hocam Türkiye'nin en iyi pilotlarından birisidir. Geçmiş olsun Hocam. Türkiye'nin sizin gibi başarılı ve kaliteli pilotlara ihtiyacı var.
  • Süleyman Hocam, Öncelikle çok geçmiş olsun diyorum.Klavye silahşölerini de tebrik ediyorum her zaman ki gibi yavuz hırsız ev sahibini bastırır misali gecikmeden salvolar yapmaya devam ediyor. Hazımsız olanlar açıktan söyleme cesareti gosteremediği sözleri nasilda korkak kedi misali klavyelerde yazabiliyor. sadece bir geçmiş olsun demek bu kadarmi ağrınıza gidiyor.
  • geçmiş olsun.iyi uçuşlar dilerim.
  • Geçmiş olsun. Temennim son olması.

Adana'da Aresti Havacılık'a ait bir eğitim uçağı gövde üzerine iniş yaptı.

Edinilen bilgiye göre; Adana Şakirpaşa Havalimanı'ndan eğitim amacıyla kalkış yapan Aresti Havacılık'a ait Piper Seneca 3 tipi eğitim uçağı piste gövde üzerine iniş yaptı. Deneyimli pilot Süleyman Doğan'ın kontrolündeki uçakta bir de pilot adayı bir öğrencinin bulunduğu öğrenildi.

Olay sonrası pist yaklaşık 1 saat uçuşlara kapatılırken, kazada yaralanan olmadığı kaydedildi.

Ekipler tarafından uçağın pistten kaldırılmasıyla uçuşların normale döndüğü öğrenildi.

Adana'da korkutan kaza

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

Ferhat ~ 26 gün önce
Süleyman Hocam Türkiye'nin en iyi pilotlarından birisidir. Geçmiş olsun Hocam. Türkiye'nin sizin gibi başarılı ve kaliteli pilotlara ihtiyacı var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Barış ~ 26 gün önce
Süleyman Hocam, Öncelikle çok geçmiş olsun diyorum.Klavye silahşölerini de tebrik ediyorum her zaman ki gibi yavuz hırsız ev sahibini bastırır misali gecikmeden salvolar yapmaya devam ediyor. Hazımsız olanlar açıktan söyleme cesareti gosteremediği sözleri nasilda korkak kedi misali klavyelerde yazabiliyor. sadece bir geçmiş olsun demek bu kadarmi ağrınıza gidiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cavit Gelgor ~ 1 ay önce
geçmiş olsun.iyi uçuşlar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Egeli hezarfen ~ 1 ay önce
Geçmiş olsun. Temennim son olması.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000