03 Ekim 2017, Salı 12:02:15

Adana Fly-In'e notam şoku

Adana'da 7-8 Ekim'de düzenlenmesi planlanan Adana Fly-In havacılık festivali notam yasağına takılabilir.
  • thk üniversitesinde doktora yapanlara thkyı denetle diyen bir otoritemiz. kafasına göre kendi yayınladığı talimatlara aykırı olarak şirketlere muafiyet veriyor. n
  • Yazıklar olsun.bu kararı çıkaran onayan hangi makamsa yazıklar olsun.havacılığa büyük darbe.ulaştırma bakanın açil müdahale etmesi gerekir.bu yazıyı yazdıran imzalayan beynin görevden alınması gerek.bu insanlar oldukça sivil havacılık gelişemez.yazıklar olsun.biran önce hatanızı düzeltin.
  • Flyini senden ogrenecek degiliz.
  • 7-8 EKİM ADANA FLYIN HAVACILIK FESTIVALINDE IPTAL DURUMU YOK. ORGANIZASYON YAPILACAK. BILGINIZE.

Adana'da 7-8 Ekim'de düzenlenmesi planlanan Adana Fly-In havacılık festivali dün yayınlanan notam ile iptal edilme riski ile karşı karşıya kaldı. 

 SHGM'nin talebi doğrultusunda DHMİ tarafından yayınlanan notamla, onaylanan meydanlardan yapılan tüm dışındaki uçuşlara yasak getirdi. SHGM ve DHMİ tarafından tanımlanan havaalanı ve heliportların dışında kalan ve toprak pistleri kapsayan notam sonrası 7-8 Ekim'de düzenlenmesi planlanan Adana Fly-in festivalinin yapılıp yapılamayağı da merak konusu oldu.  

Kelaynak Havacılık ve Hava Sporları Federasyonu tarafından organize edilen festivalin yapılabilmesi için görüşmelerin sürdüğü kaydedildi. 

İşte o NOTAM:

Adana Fly-In'e notam şoku

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

nn ~ 10 ay önce
thk üniversitesinde doktora yapanlara thkyı denetle diyen bir otoritemiz. kafasına göre kendi yayınladığı talimatlara aykırı olarak şirketlere muafiyet veriyor. n

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Resmen cinayet... ~ 10 ay önce
Yazıklar olsun.bu kararı çıkaran onayan hangi makamsa yazıklar olsun.havacılığa büyük darbe.ulaştırma bakanın açil müdahale etmesi gerekir.bu yazıyı yazdıran imzalayan beynin görevden alınması gerek.bu insanlar oldukça sivil havacılık gelişemez.yazıklar olsun.biran önce hatanızı düzeltin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eyy notam ~ 10 ay önce
Flyini senden ogrenecek degiliz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ADANA FLYIN ~ 10 ay önce
7-8 EKİM ADANA FLYIN HAVACILIK FESTIVALINDE IPTAL DURUMU YOK. ORGANIZASYON YAPILACAK. BILGINIZE.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000