16 Temmuz 2008, Çarşamba 12:19:26

ACT’nin acı kaybı

İstanbul sahil yolunda meydana gelen kazada ACT Havayolları’nda dispeçer olarak çalışan Volkan Erol hayatını kaybetti.
  • Eskişehirden çocukluk arkadaşları Kadir SERT ve Ömer Faruk ARSLAN, Volkan'ın vefatını üzüntü ile duymuş bulunuyoruz.Annesine, Eşine ve Oğluna başsaılığı diliyoruz.Allah Rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.En son babasının cenazesinde Uzun yıllar sonra görüşmüştük.Bu haberde çok acı oldu.Çalışma arkadaşlarınada başsağlığı diliyoruz.
  • sözler bişi ifade etmiyor,mekanın cennet olsun portakel...
  • VOLKAN abim allah mekanını cennet etsın.. mahallemızde en duzgun en efendı bı yapıya sahıptın.. vefat etmeden bıgun once selamlastık demekkı son gorusummus senı Abimm... YASTAYIZ... Başımız Sağolsun..
  • Çok delikanlı, dürüst ve MERT adamdı... Abi mekanın cennet olsun! Allah rahmet eylesin! Hepimizin başı sağolsun

ACTKısa bir süre önce Pegasus’tan ayrılan ve ACT’de Dispeçer olarak işe başlayan Volkan Erol motosikleti ile sahil yolunda geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybederken arkasında oturan arkadaşı da ağır yaralandı.

Olayı duyan ACT çalışanları yasa boğuldu. Yedikule’de halı saha maçı yaptıktan sonra bir arkadaşını da yanına alarak eve gitmek için yola çıkan Volkan Erol, kazanın ardından hemen hastaneye kaldırıldı. Fakat yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Yanındaki arkadaşının ise kaburgasının kırıldığı ve tedavi altında olduğu öğrenildi. Acı haberi alan yakınları ve ACT çalışanları hastaneye koştu.

Arif TAŞKIN / AirportHaber

ACT’nin acı kaybı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Rumuz ~ 10 yıl önce
Eskişehirden çocukluk arkadaşları Kadir SERT ve Ömer Faruk ARSLAN, Volkan'ın vefatını üzüntü ile duymuş bulunuyoruz.Annesine, Eşine ve Oğluna başsaılığı diliyoruz.Allah Rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.En son babasının cenazesinde Uzun yıllar sonra görüşmüştük.Bu haberde çok acı oldu.Çalışma arkadaşlarınada başsağlığı diliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
skyline aydın ~ 10 yıl önce
sözler bişi ifade etmiyor,mekanın cennet olsun portakel...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mehmet K. ~ 10 yıl önce
VOLKAN abim allah mekanını cennet etsın.. mahallemızde en duzgun en efendı bı yapıya sahıptın.. vefat etmeden bıgun once selamlastık demekkı son gorusummus senı Abimm... YASTAYIZ... Başımız Sağolsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mca ~ 10 yıl önce
Çok delikanlı, dürüst ve MERT adamdı... Abi mekanın cennet olsun! Allah rahmet eylesin! Hepimizin başı sağolsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000