02 Mart 2017, Perşembe 14:02:16

ACT kazasında belge tartışması!

Türkiye’nin Kırgızistan Büyükelçiliği, Ömürbek Tekebayev’ın avukatının açıkladığı 16 Ocak’ta düşen kargo uçağındaki yükün Kırgızistan Cumhurbaşkanı Almazbek Atambayev’e ait olduğuna dair belgelerin sahte olduğunu duyurdu.
  • Yeni bir susurluk vakası olabilir...
  • ACT de görev yapan uçuşun idaresinden sorumlu olan bb görevini doğru bir şekilde yapıp uçanları takip etseydi bugün bunlar konuşulmayacaktı, Şeflerin görevi goygoy yapmak değil uçanların kim olduğunu bilip ekibin kurulumnda rol alması gereken en önemli kişiler olmalıdır. CRM yerdeki muhabbet yada geçmişten gelen bir ilişki değildir bb! İşine sahip çıkmayışın bak nelere mal oldu. Halen seni oradan almadılar ve göteve devam ediyorsan ACT ye yazıklar olsun.
  • Başkanlıkla, tek adamlıkla yönetilen kokuşmuş ülkeler. 3 kere bulundum, Bişkek'te osh pazarında 2 sefer sahte polis kimliği ile soymaya kalktılar, Tabi biz atatürk çocuğuyuz , yemezler, dedim ki tamam, madem polissiniz, karkola gidelim sorun neyse orada çözelim. Baktılar bunlar adam tekin, yavaştan uzadılar, fakat Atatürk çocuğu öyle bırakmaz, bunlara arkadan son kez seslendim, arkalarının dönüp bana bakar bakmaz fotoğraflarını çektim ve direk karakola gidip fotoğrafı onları onların telefonuna bluetooth la attık. Birisi sanırım yeni polisti , görev aşkı vardı, hemen ateşli diğerine hadi gidip adamları bulalım dedi, ama kaşarlanmış olan, genci hemen ağır ola edasında duraklattı , sonra bana dönüp tamam biz onları bulacağız edasında 1-2 laf ve beni pış pışlayıp gönderdiler. Eminim arkada farklı olaylar vardır ama bildiğin kokuşmuş ülke. Ne beklersin. Başkan yaveri, yaveri polisi, polis hırsızı, hırsız vatandaşı derken uzayıp giden bir fantazi yumağı , diktatör bir ülke.
  • Hala 3 mürettebat diyorsunuZya tüylerim diken diken oluyor nasıl gazetecilik anlayışı bu pes yani bu kadarmı alakasız olunur bir habere

Türkiye’nin Kırgızistan Büyükelçiliği, Ömürbek Tekebayev’ın avukatının açıkladığı 16 Ocak’ta düşen kargo uçağındaki yükün Kırgızistan Cumhurbaşkanı Almazbek Atambayev’e ait olduğuna dair belgelerin sahte olduğunu duyurdu.

Kırgızistan’da ana muhalefet lideri Ömürbek Tekebayev’ın avukatı dün, 16 Ocak’ta düşen Türk Kargo uçağındaki yükün Kırgızistan Cumhurbaşkanı Almazbek Atambayev’e ait olduğunu iddia etmişti. Basın toplantısı düzenleyen Tekebayev, Milli İstihbarattan alındığını öne sürdüğü bir belge açıklamıştı. Tekebayev tarafından yapılan bu iddia Türkiye’nin Bişkek Büyükelçiliği tarafından yalanlandı. Kırgızistan’ın Türkiye Büyükelçisi Metin Kılıç, Ömürbek Tekebayev’in avukatı tarafından verilen belgenin sahte olduğunu Kırgız Dışişleri Bakanlığı nezdinde dile getirdi.

Hong Kong‘tan İstanbul’la hareket eden Boeing 747 tip Türk Kargo uşağı 16 Ocak’ta sabah saatlerinde havaalanı yakınların düşmüştü. Olayda 37 Kırgız vatandaşı ve 3 mürettebat hayatını kaybetmişti.

Öte yandan, geçtiğimiz günlerde, Ömürbek Tekebayev’in rüşvet ve dolandırıcılık suçundan mahkeme kararı ile 2 ay gözaltında tutulmasına karar verilmişti.

ACT kazasında belge tartışması!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

ACT Susurluk ~ 12 ay önce
Yeni bir susurluk vakası olabilir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsanet ~ 12 ay önce
ACT de görev yapan uçuşun idaresinden sorumlu olan bb görevini doğru bir şekilde yapıp uçanları takip etseydi bugün bunlar konuşulmayacaktı, Şeflerin görevi goygoy yapmak değil uçanların kim olduğunu bilip ekibin kurulumnda rol alması gereken en önemli kişiler olmalıdır. CRM yerdeki muhabbet yada geçmişten gelen bir ilişki değildir bb! İşine sahip çıkmayışın bak nelere mal oldu. Halen seni oradan almadılar ve göteve devam ediyorsan ACT ye yazıklar olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok bilmiş... ~ 12 ay önce
Anladığım kadarıyla bizim şirketdesin Rahatsızsan çektirip gidersin bb bu şirkete hayatını verdi senelerdir.O zaman her uçak kırıma uğradığında her havayolunun işletme müdürleri gitsin adam kalmaz adam şirketlerde pilataj hatasını başkalarına mal etmek kendi gerisini kurtarmaya veya örtbas etmekdir anladığım kadarıyla sende bu yoldasın senide görürüz ilerleyen zamanlarda neler yapıyorsun.Belkide gidecekler arasında sen ilk sıradasındır ne dersin ?
Çok gezen ~ 12 ay önce
Başkanlıkla, tek adamlıkla yönetilen kokuşmuş ülkeler. 3 kere bulundum, Bişkek'te osh pazarında 2 sefer sahte polis kimliği ile soymaya kalktılar, Tabi biz atatürk çocuğuyuz , yemezler, dedim ki tamam, madem polissiniz, karkola gidelim sorun neyse orada çözelim. Baktılar bunlar adam tekin, yavaştan uzadılar, fakat Atatürk çocuğu öyle bırakmaz, bunlara arkadan son kez seslendim, arkalarının dönüp bana bakar bakmaz fotoğraflarını çektim ve direk karakola gidip fotoğrafı onları onların telefonuna bluetooth la attık. Birisi sanırım yeni polisti , görev aşkı vardı, hemen ateşli diğerine hadi gidip adamları bulalım dedi, ama kaşarlanmış olan, genci hemen ağır ola edasında duraklattı , sonra bana dönüp tamam biz onları bulacağız edasında 1-2 laf ve beni pış pışlayıp gönderdiler. Eminim arkada farklı olaylar vardır ama bildiğin kokuşmuş ülke. Ne beklersin. Başkan yaveri, yaveri polisi, polis hırsızı, hırsız vatandaşı derken uzayıp giden bir fantazi yumağı , diktatör bir ülke.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çok bilen ~ 12 ay önce
nerden nereye bağladın yaaa madem diktatör bir ülkeydi sağ olarak nasıl dönmüşsün buraya kadar
Diktatör ? ~ 12 ay önce
Anlattıklarına rüşvet denir.
Aynen ~ 12 ay önce
Kokuşmuş bir ülke olmalarının yanında bizi hiç sevmezler. Toplam nüfusu Ankara kadar olan koca bir coğrafyada hepsi aç. Çünkü hepsi diktatör tarafından yolunuyor. Polis olmanın rüşveti var. Ver rüşveti kap üniformayı. Nasılsa sonra alacağın rüşvetlerle o parayı denklersin. Böyle bir ülke Kırgızistan mamlaketi.
Dam ustunde ~ 12 ay önce
Saksağan vur beline kazmayı
Yılmaz Özdil ~ 12 ay önce
Eminim ki; Atatürk çocuğu deyince epey korkmuşlardır, yusuf yusuf yapmışlardır.
X Dayı ~ 12 ay önce
Yılmaz Ö. , hatiplisin galiba, nerden mi anladım? Daha okumayı bilmiyorsun! Adam ha demiş sen gel bana .. demişin. Kırgız Atatürk'ten ne anlar, adam Atatürk çocuğu kolay kolay pabuç bırakmaz denize dökene kadar kovalar diyor. Anladın sen onu. Bundan sonra artık sen düşün.
Pes yani ~ 12 ay önce
Hala 3 mürettebat diyorsunuZya tüylerim diken diken oluyor nasıl gazetecilik anlayışı bu pes yani bu kadarmı alakasız olunur bir habere

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000