24 Şubat 2010, Çarşamba 08:51:23

Açık artırmayla B737 satacaklar

Endonezya'da bir havayolu şirketi filosundaki uçakları açık artırma usulüyle satışa çıkarma kararı aldı.
  • TC TLE TC TLF TC TLG TC TLH Olur Ve ucuza patlar.
  • sürekli güneydoğu asya (pasific) bölgesinde uçan birisi olarak o bölgede uçan uçakların diğerlerine göre çok daha fazla yıprandığını düşünüyorum. Bunun nedenide son derece değişken ve sıkıntılı olan havakoşulları. Tabiiki de bakımı yapılan uçaklarda her ne koşulda olursa olsun güvenebiliriz ama 20 yaşını aşmış uçaklarda ve bu hava şartlarında çok fazla uçtuğunu düşünürsek yorgunluk olma ihtimali diğerlerinden çok dahafazladır. Bugüne kadar en az 40 uçuş yaptım endonezya da şiddetli türbülansa girmediğim çığlık duymadığım ucus neredyse hiç olmadı.
  • Garuda bakim ve muhendislik birimleri cok kotu , ucaklarim durumu vahim , hic kimseye oralardan ucak almaya tavsiyesi etmem ! Benden soylemesi , gercekten cok kotu ucaklarin Teknik durumu. Bildigim varda konusuyorum .

Endonezya’nın Garuda Hava Yolları filosunda bulunan 4 Adet Boeing 737-400 Tipi uçağını açık artırma ile satmaya karar verdi.

Garuda'dan yapılan açıklamaya göre uçaklar 4 Mart tarihinde açıklanacak şartname ile satışa sunulacak.

Filosunu gençleştirme planları yapan Garuda bu yıl, Boeing 737-800 ve Airbus A330-200 tipi uçakları almaya karar verdi.

Açık artırmayla B737 satacaklar

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 8 yıl önce
TC TLE TC TLF TC TLG TC TLH Olur Ve ucuza patlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sürekli güneydoğu asya (pasific) bölgesinde uçan birisi olarak o bölgede uçan uçakların diğerlerine göre çok daha fazla yıprandığını düşünüyorum. Bunun nedenide son derece değişken ve sıkıntılı olan havakoşulları. Tabiiki de bakımı yapılan uçaklarda her ne koşulda olursa olsun güvenebiliriz ama 20 yaşını aşmış uçaklarda ve bu hava şartlarında çok fazla uçtuğunu düşünürsek yorgunluk olma ihtimali diğerlerinden çok dahafazladır. Bugüne kadar en az 40 uçuş yaptım endonezya da şiddetli türbülansa girmediğim çığlık duymadığım ucus neredyse hiç olmadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Garuda bakim ve muhendislik birimleri cok kotu , ucaklarim durumu vahim , hic kimseye oralardan ucak almaya tavsiyesi etmem ! Benden soylemesi , gercekten cok kotu ucaklarin Teknik durumu. Bildigim varda konusuyorum .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000