09 Eylül 2017, Cumartesi 09:10:47

ABD'ye gidecek kargolara sıkı denetim geliyor

ABD Ulaştırma Güvenliği İdaresi (TSA), Türkiye'den hava yoluyla gelen malların kapsamlı taranmasını gerektiren yeni bir güvenlik yönetmeliği yayınlayacağını açıkladı.
  • Iyide adam hakli, ulkenin sinirlarinda guvenlik var mi, 300 dolara ucak bileti alan Afrikadan topcu olacam diye geliyor, Aksaray da ne yaptiklari belli degil, 10 yilda once kac Afrikali var di bu memlekette Allah askina
  • Batı bizi kıskanıyor Amerika'da bizi kıskanıyor herkes bizi kıskanıyor ondan bunlar oluyor zaten arkadaşlar sıkıntı yok :))))
  • abd nin ......
  • Kargo buyudukce her bir taraftan saldiriyorlar. Elin gavuru durmadan saldiriyor kiralik veledler bile hava yapiyor. Birde ic denetim denen olay komik hatta trajikomik yahu presudur yok ortada olay yok kimse sunu yapin dememis siz tutmussunuz hata bulmaya calisiyorsun ve is atma :)

ABD Ulaştırma Güvenliği İdaresi (TSA), Türkiye'den hava yoluyla gelen malların kapsamlı taranmasını gerektiren yeni bir güvenlik yönetmeliği yayınlayacağını açıkladı.Güvenlik prosedürlerindeki değişikliğin kargoya yönelik yeni tehditlere karşılık verebilmek ve havacılıkta küresel güvenlik eşiğini yükseltmek için yapıldığını ifade edildi.

TSA sözcüsü Michael England dünkü açıklamasında, halihazırda gönüllülük esasıyla Türkiye'nin uygulamakta olduğu önlemleri zorunlu hale getiren yönetmeliğin, ABD'ye hava yoluyla gelen kargonun Gelişmiş Hava Yolu Tarama Programı'na uygun şekilde incelenip güvenli hale getirilmesini sağlayacağını belirtti.

Yetkililer, güvenlik yönetmeliği yayınlama kararının Avustralya'daki yaşanan bir olayını takiben ve istihbarat raporları sonucu alındığını ifade etti.

Avustralya polisi Temmuz'da İslam Devleti örgütünün talimatı doğrultusunda Etihad havayollarının bir uçuşuna bomba yerleştirmek üzere iki kişinin harekete geçtiğini açıklamıştı.

Avustralya polisi kıyma makinesinin içine yerleştirilen bomba düzeneğinde kullanılan askeri nitelikli patlayıcıların hava yoluyla Türkiye'den getirildiği ve bombalı eylemin İslam Devleti'nden "talimat ve ilham alınarak" planlandığını söylemişti.

ABD'ye gidecek kargolara sıkı denetim geliyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Ya ~ 10 ay önce
Iyide adam hakli, ulkenin sinirlarinda guvenlik var mi, 300 dolara ucak bileti alan Afrikadan topcu olacam diye geliyor, Aksaray da ne yaptiklari belli degil, 10 yilda once kac Afrikali var di bu memlekette Allah askina

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gkhan ~ 10 ay önce
Batı bizi kıskanıyor Amerika'da bizi kıskanıyor herkes bizi kıskanıyor ondan bunlar oluyor zaten arkadaşlar sıkıntı yok :))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
k ~ 10 ay önce
abd nin ......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cargo ~ 10 ay önce
Kargo buyudukce her bir taraftan saldiriyorlar. Elin gavuru durmadan saldiriyor kiralik veledler bile hava yapiyor. Birde ic denetim denen olay komik hatta trajikomik yahu presudur yok ortada olay yok kimse sunu yapin dememis siz tutmussunuz hata bulmaya calisiyorsun ve is atma :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000