07 Temmuz 2012, Cumartesi 08:58:43

ABD'Lİ PİLOT ŞARKI SÖYLEYEREK VURDU

Afganistan'da görev yapan Amerikalı bir pilotun, Apache helikopterle katıldığı operasyon sırasında bir grup Afgan "şüpheliyi" havaya uçururken Madonna'nın şarkısını söylediği görüntüler ortaya çıktı.
  • Masum insanları şüpheli diye katledenlere de zebaniler "bye bye love, bye bye sweet caress, hello loneliness" şarkısını söyleyecekler ahirette... bakalım o zaman da roger moger diyebilecek misiniz?
  • Bak iste ben aynen bunu diyorum kardesim sen ve ben ayniyiz, diger verdigim ornekler gibi !!! ancak GUC nerede ve kime hizmet ediyor (90 larda VE bugunlerde) YONLERI hep aynidir iste bunu cozebilirsen sorularina cevabi bulabilirsin.... GUC kendisini korumak amacli bizleri birbirimize kirdirmak istiyor, maalesef daha uzun ve ayrintili aydinlatamam 3 satirla....Cok kisacasi TC her ne kadar musluman gozuksede, yonetim/guc her nekadar musluman gozuksede bile, asil GUC tam tersi dir,yani BATI'dir. Oysa tarihde bizim milletimiz sadece yonu doguya iken refah icersinde buyumustur (dini acidan ve / veya dindar olmak gerekmezsizin)...
  • allah rizasi sen ne demek istiyorsun ben anlamadim benim demek istediğim şey 90 lar da doğuda görev yapan askerlerin yaptıklar zulümlardan dolayı pkk bu kadar destekcisi vardır orada yaşayan biri olarak o dönemde koyler nasıl yakıldı insanlar göz altında nasıl öldüler çok iyi biliyorum yani gündüz asker gece pkk oradaki hakka zulüm ediyordu
  • Her ikiniz de gerceklerden nasibinizi almamissiniz. Muslumanmisin desem her ikinizde hamdulla der cikarsiniz. Ancak gercekler farkli burda, egemen ulke degil, ulkenin guc kaynagidir.Bugun TC'nedir diye sorarsaniz 99,99 musluman der cikar, ancak hizmet ettigi yer ne ve nerededir diye sorarsaniz ayni oran saskin bakar ve soruyu dahi anlamaz. Guc ve hizmet ettigi yer Nato oldugundan dolayi cok bariz bir yon vardir, buda batiya hizmet olarak algilanilabilir, insanlarin dusunceleri farkli olsa dahi bile. Ayni sekilde tarihe bakildigi zaman biz hep Almanyaya hizmet etmisizdir buda bugun aynen devam eder. (turist ve ornegin SXS'de ve diger buyuk sirketlerdeki guc nerede oldugu sorularn cevaplari gibi) dolayisiyla size birbirinizle ugrasmanizi degilde buyuk resme bakmanizi tavsiye ederim. BURADA bu yazdiklarim aynen ve sartsiz olarak daha buyuk resme'de gecerlidir.Ornegin turk-kurt ornegin TC-Suriye vs vs. Tarih tekerrur eder,eger sen musade edersen....maalesef tecavuze dahi goz yumulmakta..

Video paylaşım sitesi LiveLeak'te yayınlanan 3 dakika 36 saniyelik şok görüntüler, ülkenin doğusunda yer alan Vardak vilayetindeki operasyon sırasında çekildi. 101. Hava Tümeni'nden bir Boeing AH-64 Apache helikopterin kokpit kamerasından elde edilen görüntü, yol üzerinde beklemekte olan şüpheli şahısların tespit edilmesiyle başlıyor. Helikopter bir süre hiçbir şeyden habersiz beklemekte olan Afganların üzerinde dönmeye devam ediyor.

Saldırıya geçmeye karar veren pilot, 1972 yılında Don McLean'in ünlü hiti olan ve Madonna'nın 2000 yılında yeniden yorumladığı 'American Pie' şarkısının "'Bye, bye miss American pie" nakaratını söylüyor. Ardından Afganların üzerine Hellfire (Cehennem Ateşi) füzesini gönderiyor. Kameraya saniye saniye yansıyan şiddetli patlamada en az 1 kişi hayatını kaybediyor. Başka bir pilotun "İyi atıştı" sesi duyuluyor. Görüntülerde, yaralanan diğer şahısların olay yerinden kaçmaya çalışması ve helikopterin makineli tüfekle ateş etmeye devam etmesi dikkat çekiyor.

LiveLeak ve diğer video paylaşım sitelerinde yer alan bilgilerde, saldırıya uğrayan kişilerin masum Afgan çiftçiler olduğu belirtiliyor. Bazı internet sitelerinde ise üzerine füze ateşlenilen Afganların yola haşhaş diktikleri ifade ediliyor. Amerikan Savunma Bakanlığı (Pentagon)'dan konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. 

ABD'Lİ PİLOT ŞARKI SÖYLEYEREK VURDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Muslim-x ~ 6 yıl önce
Masum insanları şüpheli diye katledenlere de zebaniler "bye bye love, bye bye sweet caress, hello loneliness" şarkısını söyleyecekler ahirette... bakalım o zaman da roger moger diyebilecek misiniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GERCEKCI... ~ 6 yıl önce
Bak iste ben aynen bunu diyorum kardesim sen ve ben ayniyiz, diger verdigim ornekler gibi !!! ancak GUC nerede ve kime hizmet ediyor (90 larda VE bugunlerde) YONLERI hep aynidir iste bunu cozebilirsen sorularina cevabi bulabilirsin.... GUC kendisini korumak amacli bizleri birbirimize kirdirmak istiyor, maalesef daha uzun ve ayrintili aydinlatamam 3 satirla....Cok kisacasi TC her ne kadar musluman gozuksede, yonetim/guc her nekadar musluman gozuksede bile, asil GUC tam tersi dir,yani BATI'dir. Oysa tarihde bizim milletimiz sadece yonu doguya iken refah icersinde buyumustur (dini acidan ve / veya dindar olmak gerekmezsizin)...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gerçekçi ~ 6 yıl önce
allah rizasi sen ne demek istiyorsun ben anlamadim benim demek istediğim şey 90 lar da doğuda görev yapan askerlerin yaptıklar zulümlardan dolayı pkk bu kadar destekcisi vardır orada yaşayan biri olarak o dönemde koyler nasıl yakıldı insanlar göz altında nasıl öldüler çok iyi biliyorum yani gündüz asker gece pkk oradaki hakka zulüm ediyordu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fascist ve gercekci,..... ~ 6 yıl önce
Her ikiniz de gerceklerden nasibinizi almamissiniz. Muslumanmisin desem her ikinizde hamdulla der cikarsiniz. Ancak gercekler farkli burda, egemen ulke degil, ulkenin guc kaynagidir.Bugun TC'nedir diye sorarsaniz 99,99 musluman der cikar, ancak hizmet ettigi yer ne ve nerededir diye sorarsaniz ayni oran saskin bakar ve soruyu dahi anlamaz. Guc ve hizmet ettigi yer Nato oldugundan dolayi cok bariz bir yon vardir, buda batiya hizmet olarak algilanilabilir, insanlarin dusunceleri farkli olsa dahi bile. Ayni sekilde tarihe bakildigi zaman biz hep Almanyaya hizmet etmisizdir buda bugun aynen devam eder. (turist ve ornegin SXS'de ve diger buyuk sirketlerdeki guc nerede oldugu sorularn cevaplari gibi) dolayisiyla size birbirinizle ugrasmanizi degilde buyuk resme bakmanizi tavsiye ederim. BURADA bu yazdiklarim aynen ve sartsiz olarak daha buyuk resme'de gecerlidir.Ornegin turk-kurt ornegin TC-Suriye vs vs. Tarih tekerrur eder,eger sen musade edersen....maalesef tecavuze dahi goz yumulmakta..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000