14 Aralık 2017, Perşembe 09:13:17

ABD'den skandal gözaltı!

Ürdün'den New York'a giden yolcu uçağının pilotu, ABD John Keneddy Havalimanı'nda gözaltına alındı.
  • Göz altına almak neyin nesi?
  • ne gereksiz ve kışkırtıcı bir anons, hem o ülkeye inmeyeceksin ne diye provokasyonluk yapıyorsun, pilotluk lisansı elinden alınmalı... bir daha uçağa bile alınmamalı...
  • Kaptan gibi kaptan be. Bence tk kaptanlari da aynu anonsu yapsinlar. Amerika denen korku imparatorlugu, herkese gozdagi veremeyecegini anlasin.
  • ısraıl 2025 e kalmaz

Ürdün'den New York'a giden yolcu uçağının pilotu, ABD John Keneddy Havalimanı'nda gözaltına alındı.

Yousuf Da'aja adındaki Ürdünlü pilotun, sefer sırasında "Şu anda Filistin'in başkenti Kudüs'ten geçiyoruz" dediği için gözaltına alındığı öğrenildi.

PİLOT GÖZALTINA ALINDI

ABD'deki John F. Kennedy Havalimanı Güvenliği, Ürdün Krallığı'na ait bir yolcu uçağının pilotunu gözaltına aldı. Ürdün'ün başkenti Amman'dan kalkan uçağın pilotu Kudüs semaları üzerindeyken "Şu anda Filistin'in başkenti Kudüs semalarındayız" anonsunu yaptı.

Uçak New York'taki John F. Keneddy Havalimanı'na iniş yaptıktan sonra, havalimanı polisi tarafından gözaltına alındı.

Ürdünlü bazı kaynaklar, uçakta yapılan Kudüs anonsuna ait kayıtları sosyal medyada paylaştı.

SORUŞTURMA AÇILMIŞTI

2015 yılında da benzer bir olay İspanya-Tel Aviv seferinde yaşanmıştı. İspanyol havayollarına ait bir uçağın pilotun "Filistin'e iniş yaptık" şeklindeki anonsu nedeniyle İsrail güçleri tarafından gözaltına alınmıştı.

ABD'den skandal gözaltı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Beşer ~ 8 ay önce
Göz altına almak neyin nesi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Baran ~ 8 ay önce
ne gereksiz ve kışkırtıcı bir anons, hem o ülkeye inmeyeceksin ne diye provokasyonluk yapıyorsun, pilotluk lisansı elinden alınmalı... bir daha uçağa bile alınmamalı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Araştırmacı But not gazeteci ~ 8 ay önce
Arkadaşım, tamam duymuşsun biryerden ama birde kendin araştır olur mu? Araplara asla güven olmaz evet bizi hep sattılar. Ama biz müslüman Türklerdeki bu merhamet dünyaya bedeldir, mazlumun yanında olmak. Ama bu durum bambaşka.. Kudüs gerçekten namustur, ve Kudüs imanlı gençler olduğu sürece düşmeyecektir. Bu pilottaki cesaretin yarısı keşke bizimkilerdede olsaydı da gündem o zaman gündem olsaydı. Ama olur mu hiç ucu bize dokunmasın! Boşverr Kudüs gitmiş umrumda mı ben aldığım paraya bakarım! Diyorsa hal ve tavırlarınız. O işin sonu senide bulacaktır hiç endişelenme!!!
Barana cevap ~ 8 ay önce
Bu senin anlamayacağın kadar Hak bir dava Diline bile dolamasın senin gibi sığ insanlar Saygılarımla...
Provokasyonluk ~ 8 ay önce
Soğru düzgün yazmayı bilmez ama fikir beyan eder
Helal sana ~ 8 ay önce
Kaptan gibi kaptan be. Bence tk kaptanlari da aynu anonsu yapsinlar. Amerika denen korku imparatorlugu, herkese gozdagi veremeyecegini anlasin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kudus ~ 8 ay önce
ısraıl 2025 e kalmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000