09 Mart 2017, Perşembe 09:34:37

ABD'de yolcu uçağı kalkış sırasında pistten çıktı

Amerika Birleşik Devletleri'nde Ameristar Jet havayolu şirketinin Detroit-Dulles seferini yapan uçağı pistten çıktı.
  • Bizim uçakları beğenmeyen beyefendiler A bd deki iç hat yolcu uçaklarını iyi incelesinler bu uçaklardan DELTA AMERICAN UNITED ın filolalrında var ve hergün yüzbinlerce insan taşıyor bizim beyler 320 321 737 leri eleştiriyor yada beğenmiyor hele hele Pegasus un Thy nin elindeki uçaklar tamamına yakını 3 ile 7 yaş ortalaması birde Abd Almanya İngiltere ve Fransa nın yaşortalamasını öğrensinler bakalım uçak alma araba alma ile karıştırmasınlar bir tanesi 100 150 bin lira diğeri 100 300 milyon dolar duyrulur uçak beğenmeyenlere
  • Uçağın pilotu, konu ile ilgili ifade verecektir. Özellikle V1 çağrısını duyduğu halde niye kalkıştan vazgeçtiği kısmını. Sonuçta bizim gibi sanallar bile V1'in ne anlama geldiğini biliyorsa kendisi elbet biliyordur. Tek tesellisi, can kaybı olmaması. Geçmiş olsun.
  • 2.300 M. lik PİST KISA GELMİŞ 305 M. İLERİDEKİ LOC VERİCİLERİ HAŞAT OLMUŞ.BEREKET VERSİN AZ İLERİDEKİ ÇEVRE YOLUNA ÇIKMAMIŞ....D.Willow Run,D.Metropolitan Wayne County Airport (İNT'L)'un sadece 15 km. batısında.
  • Motor arkada ise hendek geçemez. Çok örneği var !

Amerika Birleşik Devletleri'nde Ameristar Jet havayolu şirketinin Detroit-Dulles seferini yapan uçağı pistten çıktı.

Detroit Willow Run Havalimanı'ndan kalkış için pistte hızlanmaya başlayan uçağın pilotu kalkıştan vazgeçti. Yüksek hızda olan uçak pistte duramayarak ILS (Aletli İniş Sistemi) direklerine çarptıktan sonra pist dışına çıktı. 

İniş takımları kırılan McDonnell Douglas MD-83 tipi uçak toprak zeminde durabildi. Şans eseri olayda yaralanan olmazken uçakta NCAA liginde oynayan Michigan Erkek Basketbol Takımı da bulunuyordu. 

Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldığı belirtildi.ABD'de yolcu uçağı kalkış sırasında pistten çıktı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Bilo ~ 1 yıl önce
Bizim uçakları beğenmeyen beyefendiler A bd deki iç hat yolcu uçaklarını iyi incelesinler bu uçaklardan DELTA AMERICAN UNITED ın filolalrında var ve hergün yüzbinlerce insan taşıyor bizim beyler 320 321 737 leri eleştiriyor yada beğenmiyor hele hele Pegasus un Thy nin elindeki uçaklar tamamına yakını 3 ile 7 yaş ortalaması birde Abd Almanya İngiltere ve Fransa nın yaşortalamasını öğrensinler bakalım uçak alma araba alma ile karıştırmasınlar bir tanesi 100 150 bin lira diğeri 100 300 milyon dolar duyrulur uçak beğenmeyenlere

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sanal Havacı ~ 1 yıl önce
Uçağın pilotu, konu ile ilgili ifade verecektir. Özellikle V1 çağrısını duyduğu halde niye kalkıştan vazgeçtiği kısmını. Sonuçta bizim gibi sanallar bile V1'in ne anlama geldiğini biliyorsa kendisi elbet biliyordur. Tek tesellisi, can kaybı olmaması. Geçmiş olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MD 82 ~ 1 yıl önce
2.300 M. lik PİST KISA GELMİŞ 305 M. İLERİDEKİ LOC VERİCİLERİ HAŞAT OLMUŞ.BEREKET VERSİN AZ İLERİDEKİ ÇEVRE YOLUNA ÇIKMAMIŞ....D.Willow Run,D.Metropolitan Wayne County Airport (İNT'L)'un sadece 15 km. batısında.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Motor dizaynı ~ 1 yıl önce
Motor arkada ise hendek geçemez. Çok örneği var !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000