06 Mayıs 2014, Salı 15:28:09

AB ADINI BİLE DUYMADIĞINIZ ÜLKELERLE VİZELERİ KALDIRDI!

AB Konseyi, çoğunluğu Karayipler ve Pasifik'teki ada ülkelerinden oluşan 19 ülkenin vatandaşlarına vize muafiyeti getiren kararı onayladı
  • Türkiye ye ve Başbakanımıza ettiğiniz hakaret içerikli laflarınızdan benım gıbı okuyucular illallah etti .Ne kuyruk acınız var yahu? Hükümet bu zamana dek gelmiş en iyi hükumet bunu dünya görüyorken sizin gibilerin görememesi ancak nankörlük olarak adlandırılabılir.
  • yakında Avrupa bize gelecek vizeye gerek yok.korkularından vize vermiyorlar.verdikleri ülkeleri toplasan bizim bir şehrimiz anca eder.bizler gelirsek ellerinden işlerini işyerlerini alıcaz bunu korkusu onlara yetiyor.genç dinamik nüfüs korkutuyor kendileri artık iyice yaşlandılar geriye dönüşleride yok daha beter olsunlar.bize karşı her türlü harekette içlerindeki haçlı ruhu ile saldırıya geçerken hiç insan hakları,demokrasi,özgürlük, içişlerine müdahale vs.dikkat etmezken bizden korkularından dolayı vize vermiyorlar.DAHA BETER OLSUNLAR.onların gülen tebessüm eden yüzlerinin arkasını görmek lazım.
  • Belarus neyinize yetmiyor.. akp den önce sanki Belarus Ukrayna ve Rusya'ya girebiliyor muydunuz? Sağol Başbakanım . biz mesajı aldık. hayal idi , gerçek oldu .
  • E burada ahmet davutoglu na bi alkis!!!derin politika anlayisi bu!!!sen daha hala git almani,yunanliyi,ingilizi,ispanyolu,italyani al bayrak tasiyicinda ucur..yerli Pilota gelincede kriterlerimize uymuyor de!!!yahu kendi insanina saygi duymayan bi politikacisi olan ulkeye ab niye saygi duysunki???bence daha beterini hakkediyoruz!!!bunada sukur demek lazim son tahvilde!!!!

Avrupa Birliği (AB) Konseyi, büyük çoğunluğu Karayipler ve Pasifik bölgelerindeki ada ülkelerinden oluşan 19 ülkenin vatandaşlarına Schengen Alanı'na vizesiz girme hakkı tanıyan kararı onayladı.

AB tarafından alınan karar gereği, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Kolombiya, Dominika, Grenada, Kiribati, Marshall Adaları, Mikronezya, Nauru, Palau, Peru, Saint Lucia, Saint Vincent ve Grenadinler, Samoa, Solomon Adaları, Doğu Timor, Tonga, Trinidad ve Tobago, Tuvalu ve Vanuatu vatandaşları vizeden muaf olacak.

Vize muafiyeti, tam mütekabiliyetin sağlanması için bu ülkelerle AB arasında ikili anlaşmaların yürürlüğe girmesinin ardından geçerlilik kazanacak.

Kurallar gereği, AB'nin vize muafiyeti uyguladığı ülkelerin de Birlik üyesi ülkelerin vatandaşlarına vize muafiyeti hakkı tanıması gerekiyor.

AB Komisyonu, ada ülkelerinin vizeden muaf ülkeler listesine dahil edilmesi önerisini Kasım 2012'de gündeme getirmiş, daha sonra Avrupa Parlamentosu ve AB Konseyi arasında yapılan görüşmelerde BAE, Peru ve Kolombiya'nın da bu listeye eklenmesi kararlaştırılmıştı. 

AB ADINI BİLE DUYMADIĞINIZ ÜLKELERLE VİZELERİ KALDIRDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Türkiye ye ve Başbakanımıza ettiğiniz hakaret içerikli laflarınızdan benım gıbı okuyucular illallah etti .Ne kuyruk acınız var yahu? Hükümet bu zamana dek gelmiş en iyi hükumet bunu dünya görüyorken sizin gibilerin görememesi ancak nankörlük olarak adlandırılabılir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 4 yıl önce
yakında Avrupa bize gelecek vizeye gerek yok.korkularından vize vermiyorlar.verdikleri ülkeleri toplasan bizim bir şehrimiz anca eder.bizler gelirsek ellerinden işlerini işyerlerini alıcaz bunu korkusu onlara yetiyor.genç dinamik nüfüs korkutuyor kendileri artık iyice yaşlandılar geriye dönüşleride yok daha beter olsunlar.bize karşı her türlü harekette içlerindeki haçlı ruhu ile saldırıya geçerken hiç insan hakları,demokrasi,özgürlük, içişlerine müdahale vs.dikkat etmezken bizden korkularından dolayı vize vermiyorlar.DAHA BETER OLSUNLAR.onların gülen tebessüm eden yüzlerinin arkasını görmek lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Belarus neyinize yetmiyor.. akp den önce sanki Belarus Ukrayna ve Rusya'ya girebiliyor muydunuz? Sağol Başbakanım . biz mesajı aldık. hayal idi , gerçek oldu .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Taner ~ 4 yıl önce
Seninki de zor zanaat be.Bu kadar saçma sapan bir yorum yapmak ve buna bir de dalkavukluğu eklemek gerçekten zor olsa gerek.Tebrikler.
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
E burada ahmet davutoglu na bi alkis!!!derin politika anlayisi bu!!!sen daha hala git almani,yunanliyi,ingilizi,ispanyolu,italyani al bayrak tasiyicinda ucur..yerli Pilota gelincede kriterlerimize uymuyor de!!!yahu kendi insanina saygi duymayan bi politikacisi olan ulkeye ab niye saygi duysunki???bence daha beterini hakkediyoruz!!!bunada sukur demek lazim son tahvilde!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000