26 Mart 2012, Pazartesi 10:04:47

A330 PİSTTEN ÇIKTI

China Eastern Airlines'a ait A330 yolcu uçağı pistten çıktı.
  • Arkadaşlar seviyesiz yazılara cevap yazmayın şayet yazacaklarınız çok önemli değilse yazmamayı tercih edin kendi dünyalarında kalsınlar.
  • şebeklık yapmayın maymunmusunuz nesınız yaaa
  • china eastern havayolunda temel kotil kadrolaşma yapmış sonra hamdi toğçu adam almış bunlar badem bıyıklılarmış sonra yağ koymayı unutmuşlar frenler tutmamış balatalar eskimiş bakım yapılmamış uçağa hamdi ustada bakımı yapıldı dediler halbukii
  • kaptan bir pilotmuş,ingilizce bilmiyormuş.
 Moskova’nın Şeremetyevo havaalanında dün akşam MSİ 19:33 sıralarında meydana gelen hadisede, 591 sefer sayılı Şanghay-Moskova seferini yapan China Eastern Airlines şirketine bağlı A-330 tipi yolcu uçağı kaygan olması nedeniyle pistin yaklaşık 60 metre dışına çıktı.

Rusya Hava Kurumu (Rosaviatsiya) tarafından yapılan açıklamaya göre, uçak, iniş sonrası pist üzerinde ilerlerken kayarak pist dışına çıktı. Uçak 60 metre kadar dışarı çıkarak toprağa saplanırken, olayda uçakta bulunan 202 yolcudan ölen veya yaralanan olmadı.

Uçağın pistin dışına çıkması sonrası uçağın bulunduğu alan kardan temizlenerek, yolcular tahliye edildi. Daha sonra ise uçak piste çekildi.

Bu arada meydana gelen kazanın Şeremetyevo Havaalanı'ndaki uçuşları etkilemediği, normal uçuşlara devam edildiği de belirtildi.

(Gazete.ru)
A330 PİSTTEN ÇIKTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 6 yıl önce
Arkadaşlar seviyesiz yazılara cevap yazmayın şayet yazacaklarınız çok önemli değilse yazmamayı tercih edin kendi dünyalarında kalsınlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
şebeklık yapmayın maymunmusunuz nesınız yaaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
china eastern havayolunda temel kotil kadrolaşma yapmış sonra hamdi toğçu adam almış bunlar badem bıyıklılarmış sonra yağ koymayı unutmuşlar frenler tutmamış balatalar eskimiş bakım yapılmamış uçağa hamdi ustada bakımı yapıldı dediler halbukii

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
kaptan bir pilotmuş,ingilizce bilmiyormuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000