04 Kasım 2017, Cumartesi 14:41:55

"9 bin dolar uçak yakıt desteği verilecek"

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, “Bu sene inşallah geçen sene verdiğimiz turizm acentalarına uçak desteklerini artırarak devam edeceğiz. 9 bin dolara kadar çalışacağız. Hazırlığımızı tamamladık.” dedi.
  • Ben turist olsam.Yasam tarzıma benzer güvenli,hijyenik ve ucuz yerlere giderim.Cezayir de neden turist yok.İnceleyin.
  • Acentaların ekstra karı..9sene önce uçak başı 1000usd tesvık vardı bitti turizm rekor kırdı.Tesvık acentalara ekstra kıyak piyasa fiyatı oluşurken bu teşviğin hiç kıymeti yok.
  • Halk sandikta verecek destegi insal aa ahh er ken secim olur,, eyy sandik sen nelere kadirsin
  • Verin gitsin çiftçiye 5 den mozutu kitle lüks yatı olana 1.70 den mozot ver uçağa beleş yakıt ver sonra benim çiftçi babam samanı yunanistan bulgaristandan neden getiriyor diye düşün neden meyve sebze ülkemde pahalı neden hayvancılık gelişmemiş ah ulkemin boş bakkanlari verin bedava yakiti benim anam babam bu ülkenin fedakar insanları millet ucuz meyve sebze yesin diye ucuz sut icsin diye. Köyde cirpinsin dursun... O değilde Söz konusu Vatan ise Gerisi Teferruattir diyen köylülerime sahip çık...

Kültür ve Turizm Bakanlığınca, 15 yıl aradan sonra ‘Büyük Hedefler İçin Çalışmanın Tam Zamanı’ sloganıyla düzenlenen 3. Turizm Şurası sona erdi.

Kurtulmuş, Türkiye’nin iddiası ve hedefleri olan bir ülke olduğunu anlatarak, “2053 hedefi olarak turizm sektörünün önüne koyduğu 50 milyon turist 50 milyar dolar turizm geliri hedefini de inşallah bundan sonra yükselteceğiz. Buna ulaşmak için canla başla çalışacağız. Bu hedeflerin gelecekle uyumlu hale gelmesini sağlayacağız. hedeflerimizin gerisine düşmeyeceğiz İnşallah” dedi.

Bir takım teşviklere ihtiyaç olduğunu kaydeden Kurtulmuş, şöyle konuştu: “Bu teşvikleri güncelleyerek önümüzdeki dönemde yine sürdüreceğiz. Hele hele yabancı yatırımcının çekilebilmesi için mutlaka bazı teşviklerin olması gerekir. Ama bizim yerli yatırımcılarımız bakımından da bu teşvikleri artıracağız. Örnek olsun diye söylüyorum, bu sene inşallah geçen sene verdiğimiz turizm acentalarına uçak desteklerini artırarak devam edeceğiz. 9 bin dolara kadar çalışacağız. Hazırlığımızı tamamladık. Ölü mevsimlerde getirenlere daha çok vereceğiz. Şimdiye kadar Türkiye’ye gelmeyen ülkelerden getirenlerden daha çok vereceğiz. Ama yüksek sezonda getirene de biraz daha az vereceğiz. Bu planı uygulayacağız. Farklı teşviklerimiz de olacak.”

"9 bin dolar uçak yakıt desteği verilecek"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Böm ~ 8 ay önce
Ben turist olsam.Yasam tarzıma benzer güvenli,hijyenik ve ucuz yerlere giderim.Cezayir de neden turist yok.İnceleyin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acenta karı ~ 8 ay önce
Acentaların ekstra karı..9sene önce uçak başı 1000usd tesvık vardı bitti turizm rekor kırdı.Tesvık acentalara ekstra kıyak piyasa fiyatı oluşurken bu teşviğin hiç kıymeti yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gorucez ~ 8 ay önce
Halk sandikta verecek destegi insal aa ahh er ken secim olur,, eyy sandik sen nelere kadirsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Verin ~ 8 ay önce
Verin gitsin çiftçiye 5 den mozutu kitle lüks yatı olana 1.70 den mozot ver uçağa beleş yakıt ver sonra benim çiftçi babam samanı yunanistan bulgaristandan neden getiriyor diye düşün neden meyve sebze ülkemde pahalı neden hayvancılık gelişmemiş ah ulkemin boş bakkanlari verin bedava yakiti benim anam babam bu ülkenin fedakar insanları millet ucuz meyve sebze yesin diye ucuz sut icsin diye. Köyde cirpinsin dursun... O değilde Söz konusu Vatan ise Gerisi Teferruattir diyen köylülerime sahip çık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mazotçu ~ 8 ay önce
Lüks yatı olan yıllık kaç bin tl. vergi veriyor?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000