13 Aralık 2017, Çarşamba 15:15:46

8 yaşındaki oğlunu uçakta boğmak istedi!

Uçakta oğlunu battaniye ile boğmaya çalışan cani anne son anda engellendi.
  • yazıklar olsun sana
  • Kiyamam cocuga canim benim: ( cocuklara nasilda kiyiyorlar. Lanetlenmis insanlar cok .sadist " anne"
  • Anne asker kökenliymiş :) Bir defa da ben yapayım dedim :))
  • Ahh bu kadin canim arkasinda calisan oru... keske thy ucaginda olsaydi millet gariyi linc etmeye calisirdi keskeee Bizim türk milleti yapar bu yavurlar gibi sessiz kalmaz

Amerika'da inanılmaz bir olay yaşandı. Uçakta oğlunu battaniye ile boğmaya çalışan cani anne son anda engellendi.

JetBlue havayollarına ait B6-647 sayılı Boston-Salt Lake City seferini gerçekleştiren yolcu uçağında akıllar durgunluk veren bir olay yaşandı. 46 yaşındaki Cherice Klipfel adlı bir kadın 8 yaşındaki oğluna şiddet uyguladıktan sonra battaniye ile boğmaya çalıştı.

Uçuş sırasında yaşanan olayı anlatan görgü tanıkları, Cherice Dawn Klipfel'in oğluna çok kez vurduğunu başını uçağın penrece kısmına doğru şiddetle ittiğini ifade etti. Öfkeli kadını sakinleştirmek istediklerini ancak bir türlü başarılı olamadıklarını belirten görgü tanıkları, 8 yaşındaki çocuğun yaşadığı şiddetle ağlamaya başladığını söylediler.

Yine görgü tanıklarının ifadelerine göre; oğlunu susturmaya çalışan öfkeli kadın, 8 yaşındaki çocuğu susturamayınca battaniye ile oğlunun yüzüne baskı uyguladı. Çocuğun nefessiz kalacağını düşünerek, uçakta yaşananları kabin görevlilerine haber veren diğer yolcular şiddet mağduru çocuğu annesinin elinden zor kurtardı.

Kabin ekibinin olaya müdahale etmesinden sonra Salt Lake City'e inen uçağa Federal Soruşturma Bürosu'ndan ekipler girerek Cherice Dawn Klipfel'i gözaltına aldı. Mahkemeye çıkarılan kadının Davis County cezavinde hapse atıldığı açıklandı.

©AirportHaber.com

8 yaşındaki oğlunu uçakta boğmak istedi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

yazık ~ 1 yıl önce
yazıklar olsun sana

Yanıtla

Kalan karakter 1000
P ~ 1 yıl önce
Kiyamam cocuga canim benim: ( cocuklara nasilda kiyiyorlar. Lanetlenmis insanlar cok .sadist " anne"

Yanıtla

Kalan karakter 1000
keh keh! ~ 1 yıl önce
Anne asker kökenliymiş :) Bir defa da ben yapayım dedim :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vıcık ~ 1 yıl önce
Sizin annenizin kökenini merak eder oldum. Bir kere de ben yapayım... Anlayın Hanyayı, Konyayı. Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun. İstediğini söyleyen, istemediğini duyar. Kibar yazdım, umarım bu zeka seviyesi ile anlayabilirsiniz.
öküze ~ 1 yıl önce
İşte asker kökenli bir öküz çıkıp hemen belli etti kendi kişiliğini, aldığı terbiyeyi, görgüyü. Herkesin annesini de kendi anneniz gibi sanmayın bu arada komutanım :)
THY ~ 1 yıl önce
Ahh bu kadin canim arkasinda calisan oru... keske thy ucaginda olsaydi millet gariyi linc etmeye calisirdi keskeee Bizim türk milleti yapar bu yavurlar gibi sessiz kalmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000