30 Ağustos 2013, Cuma 07:16:22

8 BİN PİLOT KAMİKAZE OLMAYA HAZIR!

Suriyeli bir ordu yetkilisi İngiliz Guardian gazetesine verdiği röportajda ABD'ye karşı kullanılacak gizli silahlarını açıkladı.
  • Artik su arap yarim adasinda kendini bilmeyen bedevi ruhlu serserilere bir ders verme zamani geldi coktan. Ama ne yazikki bu cesareti sadece bölgeden 10000 km uzaktaki amerikali dostlarimiz gösterebiliyor !!! Kallesler savas ucagimizi düsürüyorlar, pilotlarimizi kaciriyorlar, ...ama bizimkilerde tik bile yok !!!!! Bizimkiler hala o zibidilere nasil sisrin görünebiliriz diye hesap yapiyorlar !!!! Su serserilere biz HÖT diye bagirsak onlarin bize ne cevap verecekleri malum !!!!!
  • bu adamlar uçaklarının çalışacağını sanıyorsa halt ediyor uçak yazılımları amerikan ingiliz geriye kalan bir kısım iran uçağı daha havalanmadan vurulur kamikaze pilotlar kendilerine futbol ligi kurup top oynarlar nacak :)
  • Adamlar yememiş içmemiş pilot yetiştirmiş. 100 uçağa 8000 pilot.! Suriye' de uçmak varmış be. Ayda 1 saat. Duy beni TK.
  • burada güç edebiyatı yapanlar bir de sevr i, kurtuluş savaşını, lozan ı okusunlar. ulu önder ATATÜRK ü okusunlar. savaşı okusunlar, çocukları,kadınları, askerleri okusunlar . ırak ta ırzına geçilen kadınları, camileri bombalanan müslümanları okusunlar; sonra emperyalist güçlere başarılar dileyen müslümanları tanısınlar, şimdi ırak a bir baksınlar, bir koyup üçü aldığımızı nasıl da göreceklerdir; libya yı, mali yi, sudan ı,tunus u, cezayir i okusunlar, ne olmuş oralarda. vietnam ı,küba yı öğrensinler, japonya da ne olmuş anlasınlar. doğrudur, amerika ve işbirlikçileri, suriye yi ezer geçer, sıra size geldiğinde neye dua edeceksiniz. siz hala bu projede kim neye hizmet ediyor anlamadınız mı. hadi ırak, libya petrol savaşı idi, anladık, bu neyin savaşı sizce. orada petrol de yok, emperyalistler orada demokrasiyi kurdu, günde 5o insan ölüyor, burada da kurarlar. biz de kurarlar, bedelini öderiz, bir laf vardır anadolu da, bilirsiniz siz. yarın anam babam diye ağlamayın sakın.

İsmi güvenlik sebebiyle gizli tutulan askeri kaynak, Suriyeli 8 bin pilotun 'kamikaze' olmaya hazır olduğunu belirtti. Şu anda 13 pilotun 'kamikaze' olmak için gönüllü olduğu ve bunun için bir belge imzaladığını açıklayan asker, 'eğer uçaksavarlarımız Amerikan ve İngiliz uçaklarını vurmakta başarısız olursa, kendi uçaklarını korkusuzca onların uçaklarına çarptırıp şehit olmaya hazır pilotlarımız var' ifadelerini kullandı.

Aynı askeri kaynak, Hizbullah ve İran'ın da kendilerine yardımcı olacağını kaydetti.

8 BİN PİLOT KAMİKAZE OLMAYA HAZIR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

KASIMPASAZADE ~ 5 yıl önce
Artik su arap yarim adasinda kendini bilmeyen bedevi ruhlu serserilere bir ders verme zamani geldi coktan. Ama ne yazikki bu cesareti sadece bölgeden 10000 km uzaktaki amerikali dostlarimiz gösterebiliyor !!! Kallesler savas ucagimizi düsürüyorlar, pilotlarimizi kaciriyorlar, ...ama bizimkilerde tik bile yok !!!!! Bizimkiler hala o zibidilere nasil sisrin görünebiliriz diye hesap yapiyorlar !!!! Su serserilere biz HÖT diye bagirsak onlarin bize ne cevap verecekleri malum !!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
android ~ 5 yıl önce
bu adamlar uçaklarının çalışacağını sanıyorsa halt ediyor uçak yazılımları amerikan ingiliz geriye kalan bir kısım iran uçağı daha havalanmadan vurulur kamikaze pilotlar kendilerine futbol ligi kurup top oynarlar nacak :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Adamlar yememiş içmemiş pilot yetiştirmiş. 100 uçağa 8000 pilot.! Suriye' de uçmak varmış be. Ayda 1 saat. Duy beni TK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
güç, ~ 5 yıl önce
burada güç edebiyatı yapanlar bir de sevr i, kurtuluş savaşını, lozan ı okusunlar. ulu önder ATATÜRK ü okusunlar. savaşı okusunlar, çocukları,kadınları, askerleri okusunlar . ırak ta ırzına geçilen kadınları, camileri bombalanan müslümanları okusunlar; sonra emperyalist güçlere başarılar dileyen müslümanları tanısınlar, şimdi ırak a bir baksınlar, bir koyup üçü aldığımızı nasıl da göreceklerdir; libya yı, mali yi, sudan ı,tunus u, cezayir i okusunlar, ne olmuş oralarda. vietnam ı,küba yı öğrensinler, japonya da ne olmuş anlasınlar. doğrudur, amerika ve işbirlikçileri, suriye yi ezer geçer, sıra size geldiğinde neye dua edeceksiniz. siz hala bu projede kim neye hizmet ediyor anlamadınız mı. hadi ırak, libya petrol savaşı idi, anladık, bu neyin savaşı sizce. orada petrol de yok, emperyalistler orada demokrasiyi kurdu, günde 5o insan ölüyor, burada da kurarlar. biz de kurarlar, bedelini öderiz, bir laf vardır anadolu da, bilirsiniz siz. yarın anam babam diye ağlamayın sakın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000