09 Temmuz 2016, Cumartesi 11:31:34

8 ay sonra ilk Rus kafilesi Antalya'da

Rusya ile yaşanan krizin sona ermesiyle 8 aylık aradan sonra Antalya'ya ilk Rus kafilesi geldi.
  • Buda demektir ki büyük lokma ye ama büyük söz konuşma eyyy Rusya biz sana muhtaçmışız anladıkmı...
  • Tezek mi demişti birileri ??
  • Aklı başında ülkeler önce kendi insanına değer veriyor,yatırım yapıyor onların rahatı,huzuru,mutluluğu ve refahı için ellerinden geleni yapıyorlar biz de tam tersini yapıyoruz, kendi insanımızı kalkındırmıyoruz, insan gibi yaşatmıyoruz kendi ülkesinde insan gibi tatil yapmalarına engel oluyoruz yetmiyor bir de elin adamını uçak ve hotel herşey dahil 1300 tlye bir hafta tatil yaptırıyoruz ülkemizin nimetlerin onları faydalandırıyoruz üstüne de karşılama komitesi ile karşılıyoruz! Bir de hani biz şöyle büyüdük böyle zenginleştik,herkes bizden korkuyor,dünya bize gıpta ediyor, ımf'ye borç verir haldeyiz falan diyorlardı! Gördük kimin ne olduğunu,kimin kimden korktuğunu kimin kime muhtaç olduğunu kimin kime önce posta koyup sonra ekonomik gerçekler tokat gibi yüzlerine vurulunca geri adım atıp nasıl kuzu olduğunu !!!
  • sen istiyor döviz, ben verecek yüz dolır sen yapacak özür, yapacak soğuk duj...

Rusya ile yaşanan krizin sona ermesiyle 8 aylık aradan sonra Antalya'ya ilk Rus kafilesi geldi.

Türkiye ile Rusya arasında yaşanan uçak krizinin geçtiğimiz günlerde sona ermesiyle Rusya Türkiye'ye yönelik yaptırımları kaldırmış ve iki ülke arasında normalleşme süreci başlamıştı.

Bu sürecin ardından tatil için Türkiye'ye gelmek isteyen Ruslar'ın önündeki engel de kalkmış oldu. 8 ay boyunca Türkiye'ye yönelik charter ve tur uçuşlarının yasaklanması bugün itibariyle resmen sona ermiş oldu.

Rus şirket Rossiya Airlines bugün 189 yolcusuyla Antalya Havalimanı'na iniş yaptı. Rus kafilesini havalimanında mülki idare amiri Mehmet Yavuz, Antalya Havalimanı Başmüdürü Osman Serdar, ICF Genel Müdürü Serhat Soğukpınar, ICF Yönetim Kurulu üyesi Abdullah Keleş ve çok sayıda basın mensubu karşıladı.

©AirportHaber

8 ay sonra ilk Rus kafilesi Antalya'da

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Ayt ayt ~ 2 yıl önce
Buda demektir ki büyük lokma ye ama büyük söz konuşma eyyy Rusya biz sana muhtaçmışız anladıkmı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rdg ~ 2 yıl önce
Tezek mi demişti birileri ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:)) ~ 2 yıl önce
Yakmalarına gerek kalmadığına göre yerler artık. Bu yıl sezonu yaktıkları ile ısınır, elde kalan tezeği de böyle değerlendirirler.
rezalet ~ 2 yıl önce
Aklı başında ülkeler önce kendi insanına değer veriyor,yatırım yapıyor onların rahatı,huzuru,mutluluğu ve refahı için ellerinden geleni yapıyorlar biz de tam tersini yapıyoruz, kendi insanımızı kalkındırmıyoruz, insan gibi yaşatmıyoruz kendi ülkesinde insan gibi tatil yapmalarına engel oluyoruz yetmiyor bir de elin adamını uçak ve hotel herşey dahil 1300 tlye bir hafta tatil yaptırıyoruz ülkemizin nimetlerin onları faydalandırıyoruz üstüne de karşılama komitesi ile karşılıyoruz! Bir de hani biz şöyle büyüdük böyle zenginleştik,herkes bizden korkuyor,dünya bize gıpta ediyor, ımf'ye borç verir haldeyiz falan diyorlardı! Gördük kimin ne olduğunu,kimin kimden korktuğunu kimin kime muhtaç olduğunu kimin kime önce posta koyup sonra ekonomik gerçekler tokat gibi yüzlerine vurulunca geri adım atıp nasıl kuzu olduğunu !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
russian ~ 2 yıl önce
sen istiyor döviz, ben verecek yüz dolır sen yapacak özür, yapacak soğuk duj...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000