16 Ocak 2017, Pazartesi 15:34:54

Yolcu uçağına yıldırım çarptı

Rusya'nın başkenti Moskova'nın Vnukovo Havalimanı'ndan kalkan bir yolcu uçağına kalkışının hemen ardından yıldırım çarptı.
  • On galleyde carpti ankaraya inerken,tiz bir elektrik sesi ve ufak patlama sesi ile ucagi bir tarafindan siyirip gecen isik olur,kabinde herkes farkeder,ucaga zarar verip vermeyecegini teknik inceleme sonrasi gorursun,ucak uzerinde yildirimi bi yerden girip diger taraftan atsin diye jumper lar bulunur,genel olarak her havayolu sirketi yilda 15-20 tane yildirim yer bu havalarda.
  • Gercekten yorumcunu dedigi gibi yildirim carpmis bir motor. Himalaya dagina bigeri. Ands. Daglarina. Dusmus. Simdi Ucakla Bu iki dagin tepesinde Motor ariyorlar Allah kolaylik versin .
  • Hepiniz masallah havacilik tarihini yazis gibisiniz. Ne bu havalar yok 40 yillik havaciymis yok bilmemneymis. Herseye bir yorum yapmasaniz olursunuz
  • 40 senede fazla havaciyim Iki. Motorlu 747 Boeing Ucak gormedim Kucuk 747 ler var hepsi 4 motorludur mesela iran. Hava yollarinda sah zamaninda. Alinmis Ufak tip 747 var Onlarda 4 motorlu,

Rusya'nın başkenti Moskova'nın Vnukovo Havalimanı'ndan kalkan bir yolcu uçağına kalkışının hemen ardından yıldırım çarptı.

Hangi şirkete ait olduğu belli olmayan uçağa yıldırımın çarpma anı amatör kamerayla kaydedildi.

İşte o anlar:

Yolcu uçağına yıldırım çarptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Ucucu ~ 1 yıl önce
On galleyde carpti ankaraya inerken,tiz bir elektrik sesi ve ufak patlama sesi ile ucagi bir tarafindan siyirip gecen isik olur,kabinde herkes farkeder,ucaga zarar verip vermeyecegini teknik inceleme sonrasi gorursun,ucak uzerinde yildirimi bi yerden girip diger taraftan atsin diye jumper lar bulunur,genel olarak her havayolu sirketi yilda 15-20 tane yildirim yer bu havalarda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hepiniz ne guzel yorum yapiyorsunuz, ~ 1 yıl önce
Gercekten yorumcunu dedigi gibi yildirim carpmis bir motor. Himalaya dagina bigeri. Ands. Daglarina. Dusmus. Simdi Ucakla Bu iki dagin tepesinde Motor ariyorlar Allah kolaylik versin .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Masallah ~ 1 yıl önce
Hepiniz masallah havacilik tarihini yazis gibisiniz. Ne bu havalar yok 40 yillik havaciymis yok bilmemneymis. Herseye bir yorum yapmasaniz olursunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Siyaset ~ 1 yıl önce
40 senede fazla havaciyim Iki. Motorlu 747 Boeing Ucak gormedim Kucuk 747 ler var hepsi 4 motorludur mesela iran. Hava yollarinda sah zamaninda. Alinmis Ufak tip 747 var Onlarda 4 motorlu,

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000