09 Eylül 2012, Pazar 08:35:24

700 METREDE SÜRPRİZ!

Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz beldesi ilginç bir evlilik teklifine sahne oldu. Deniz Astsubayı Emre Kaba, 9 yıllık kız arkadaşına 2 bin metre yükseklikte paraşütle evlenme teklif etti...
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Igrencsin ikinci bir kelimeye gerek yok!
  • ben benim kız arkadaşıma etsem bana orda kapa paraşütü yoksa ben yırtarım der...bizde şans yokki.
  • Başkasının "kucakladığı" birine evlilik teklifi! Mesleğini öğrenince şaşkınlığım geçti gerçi. Hayrını görsün...

27 yaşındaki Deniz Astsubayı Emre Kaba, kız arkadaşı hemşire Fatma Eraslan'a (27) Babadağ'da paraşütle atlayarak evlenme teklif etmeye karar verdi.

Bunun için Gravity paraşüt pilotları Emre Kaba'nın uçacağı paraşütün iç kısmına, 'Ömrüm. Bir ömrü benimle geçirir misin? Fatoş' yazısı yapıştırdı. Genç çift, Babadağ'da bin 700 metre yükseklikten iki ayrı paraşütle pilotlar eşliğinde atlayış yaptı.

Fatma Eraslan'a paraşüt pilotu Hüseyin Akçay, Emre Kaba'ya ise Hikmet Feridun Keleş eşlik etti. Bir süre Fatma Eraslan'ın paraşütünden uzaklaşan Emre Kaba'nın paraşütü 2 bin metre yüksekliğe ulaşıldığında birden Fatma Eraslan'ın paraşütünün üzerinde belirdi.

Fatma Eraslan paraşütün içindeki yazıyı okuyunca büyük şaşkınlık yaşadı. Bir süre yan yana uçan çift, Emre Kaba'nın yanında getirdiği müzikçalardan sevdikleri şarkıları dinledi. Uzun süre evlilik teklifine cevap vermeyen Fatma Eraslan ile paraşüt pilotu Hüseyin Akçay arasında ise komik diyaloglar yaşandı.

Paraşüt pilotu Akçay uzun süre cevap vermeyen Fatma Eraslan'a 'Kabul etmezsen paraşütten atarım' diyerek espri yaparken, genç kız teklifi kabul etti. Çift yan yana yaklaşık 20 dakika uçtuktan sonra paraşütler Belcekız Plajı'na iniş yaptı. Sürprizlerine burada da devam eden Emre Kaba, diz çökerek teşekkür ettikten sonra yanında getirdiği yüzüğü Eraslan'ın parmağına taktı.

İstanbul'dan tek bir gün için Fethiye'ye geldiğini söyleyen Emre Kaba, bütün planlarının yolunda gittiğini belirtti. Emre Kaba, "Kız arkadaşımın buraya geleceğinden dahi haberi yoktu. Bu sabah geldim ve hazırlıkları yaptım. Paraşüt pilotları da bana çok yardımcı oldu. Muhteşem bir organizasyonla teklifi yaptım. Daha önceden de bu tarz girişimlerim olmuştu ama en güzeli buydu. Fethiye'de yamaç paraşütü yapmak çok keyifli. Düğünü de kısmetse bu sene yaparız" dedi.
Fatma Eraslan ise, "Hiçbir şeyden haberim yoktu. Böyle bir şey beklemiyordum. Benim için büyük sürpriz oldu" diye konuştu. 'Evlenme teklifini kabul ettiniz mi?'sorusuna esprili bir yanıt veren Eraslan, "Kabul etmek zorunda kaldım. Yoksa beni indirmiyorlardı" dedi. Çift, daha sonra el ele paraşütçülerin yanından ayrıldı. (Haber7)

700 METREDE SÜRPRİZ!

Facebook Yorum

Yorumlar

ahmet erdem ~ 6 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Laleli Lions Igrencsin ~ 6 yıl önce
Igrencsin ikinci bir kelimeye gerek yok!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
ben benim kız arkadaşıma etsem bana orda kapa paraşütü yoksa ben yırtarım der...bizde şans yokki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Laleli Lions ~ 6 yıl önce
Başkasının "kucakladığı" birine evlilik teklifi! Mesleğini öğrenince şaşkınlığım geçti gerçi. Hayrını görsün...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000