08 Mayıs 2012, Salı 10:14:56

70 METREDEN AĞAÇLARIN ÜZERİNE DÜŞTÜ

Fethiye’ye yamaç paraşütü yapan Rus kadın turist, Babadağ dan uçuşa geçtikten sonra dikkatsizlik yüzünden paraşütü kapanınca 70 metreden düştü. Şans eseri ölümden dönen bayan paraşütçü kazayı kırıklarla atlattı.
  • şükretsin ağacın üstüne düşmüş...
  • Doğuştan makyajlı, maşallah: )

 

Edinilen bilgilere göre, Rusya’dan grup halinde Ölüdeniz’e hem yamaç paraşütü ile uçmak hem de tatil yapmak amacıyla gelen Rus turist 27 yaşındaki Victoria Myzina, dün öğleden sonra uçuş yapmak için Babadağ’a çıktı. 1700 metrelik uçuş pistinden tüm kontrolleri yaparak uçuşa geçen Rus bayan turist 70 metre yükseldikten sonra bir anda kontrolünü kaybederek irtifa kaybetmeye başladı. Paraşütü kapanan Rus bayan turist şans eseri bir ağacın üzerine düştü.

Yöredeki paraşütçüler ve Babadağ daki kurtarma görevlileri tarafından kurtarılan yaralı turist 112 acil ambulans ile Fethiye devlet hastanesine kaldırıldı. Sol kolunda kırık tespit edilen paraşütçü müşahede altına alındı. Kaza ile ilgili soruşturmayı ölüdeniz Jandarma karakol komutanlığı sürdürüyor.

Rus bayan paraşütçü Myzina, 3 yıldan buyana yamaç paraşütü eğitimi aldığını ve kazanın kendi hatasından kaynakladığını söyleyerek, “İyileşir iyileşmez yine Ölüdeniz’e gelip kuşlar gibi uçacağım” dedi.

70 METREDEN AĞAÇLARIN ÜZERİNE DÜŞTÜ

Facebook Yorum

Yorumlar

OYY ~ 6 yıl önce
şükretsin ağacın üstüne düşmüş...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorumcu K... ~ 6 yıl önce
Doğuştan makyajlı, maşallah: )

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000