24 Aralık 2010, Cuma 14:26:02

7 MİLYONA SATILACAK!

Demir Sabancı, Ömer Sabancı ve Yalçın Sabancı’nın birlikte kurduğu ve adını isimlerinin baş harfleriyle oluşturdukları DOYSA VIP Havayolu Şirketi, hava taksisi olarak daha kaliteli hizmet vermek için filosunu yenileme kararı alınca bir uçağını satmak için gazete ilanı verdi.
  • Ya arkadaşlar, buraya abuk sabuk yorumlar yaparak neden kendinizi yoruyorsunuz. Size ne milletin parasından, zekatından. Zekattan bahsedenlere soruyorum yönünüz günde kaç kere kıble görüyor acaba?
  • Bende size soreyim siz zekat veriyormusunuz...??? Hava yolari Zekat vermez verirlersede size aciklama mecburiyetinde deyiller... Sacma sapan sorular buralarda sorulurmu allah askina... Sizin zekata ihtiyaciniz varsa bir bilet versinler ucaga binme sansiniz olsun...
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • bu ucagın zekatını verıyomusun acaba??
Bir gazetenin Ege ekinde 19 Aralık’ta ‘Satılık Uçak’ başlığıyla yayımlanan seri ilanda, şirketin elindeki 2006 model 8 kişilik Hawker 850 XP tipi uçağın satılacağı duyuruldu. İlanda yer alan başvuru telefonunu arayanlara, uçakla ilgili tüm bilgiler verilirken, fiyatın pazarlıksız 7 milyon 150 bin lira olduğu söylendi.

Şirket yetkilileri, uçak satış ilanının seri ilanlara verilmesi fikrinin ortaklardan birisine ait olduğunu, bu sayede çok sayıda arayan olduğunu açıkladı.

İŞTE GAZETEDE YAYINLANAN O İLAN(Gazeteport)
7 MİLYONA SATILACAK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 7 yıl önce
Ya arkadaşlar, buraya abuk sabuk yorumlar yaparak neden kendinizi yoruyorsunuz. Size ne milletin parasından, zekatından. Zekattan bahsedenlere soruyorum yönünüz günde kaç kere kıble görüyor acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bende size soreyim siz zekat veriyormusunuz...??? Hava yolari Zekat vermez verirlersede size aciklama mecburiyetinde deyiller... Sacma sapan sorular buralarda sorulurmu allah askina... Sizin zekata ihtiyaciniz varsa bir bilet versinler ucaga binme sansiniz olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bu ucagın zekatını verıyomusun acaba??

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000