28 Haziran 2010, Pazartesi 09:25:41

6 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA UÇUŞ YASAĞI GETİRİLDİ!

Amerika'da terör paranoyasının ulaştığı son nokta duyanları şaşırttı. Federal Hükümet 6 yaşındaki küçük kıza terörist muamelesi yaparak uçağa binmesini yasakladı...
  • keskin sirke kupunene zarar derler. amerikada bu keskinliginin sonucunda helak olup gidecek. amerikan yalakalarinin basi sagolsun.
  • abd uçuşlarında yeni bir sisteme geçildi bunlarda sistemin ilk günlerindeki pürüzlerini yakına düzelir .zira türkiyede de yeni sistem yüzünden buna benzer sorunlar çıkıyor.

Uçağa bindirmediler

Amerika Ohio’da yaşayan Thomas ailesi Cleveland’dan Minnesota’ya uçmak için havalimanına gitmişti. Havalimanı yetkilileri, 6 yaşındaki kızları Alyssa’nın adının Federal Hükümet tarafından uçağa binmesi yasaklılar listesinde olduğunu ailesine söyledi.

Alyssa’nın ailesi kararı duyunca ne yapacağını şaşırdı. İçişleri Bakanlığı ile irtibata geçmelerine rağmen bir sonuç alamadı.

‘Ablasını tehdit etmiştir’

Alyssa’nın babası Dr. Santhosh Thomas kızlarının uçağa alınmamasına isyan ederek “Terörü önlemek için bu tip yasaklar konuluyor. Küçük kızım belki ablasını tehdit etmiş olabilir ama bunun ülke güvenliğini ilgilendiren bir durum olduğunu sanmıyorum. 6 yaşındaki bir çocuğa terörist gibi davranmak paranoyaklıktır” dedi. (Posta)
 

6 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA UÇUŞ YASAĞI GETİRİLDİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 8 yıl önce
keskin sirke kupunene zarar derler. amerikada bu keskinliginin sonucunda helak olup gidecek. amerikan yalakalarinin basi sagolsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
abd uçuşlarında yeni bir sisteme geçildi bunlarda sistemin ilk günlerindeki pürüzlerini yakına düzelir .zira türkiyede de yeni sistem yüzünden buna benzer sorunlar çıkıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000