15 Kasım 2008, Cumartesi 14:48:41

6 ülke için vize kaldırılıyor

Pazartesiden itibaren Çek Cumhuriyeti, Estonya, Letonya, Litvanya, Macaristan ve Slovakya’dan ABD’ye giriş yapanlar için vize istenmeyecek. Vizesiz giriş uygulaması iş ve turizm amaçlı yolculuklar için geçerli olacak.
  • Bu ülkenin önce kendi içinde ki problemleri gidermesi lazım..Bu gidişle yakında doğuya giderken bile bizden vize isteyecekler...(ABD ve AB sayesinde)
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • eller gider mersine biz gideriz tersine...
  • Acaba Türkiye ABD vatandaşlarına vize uyguluyor mu ? ) Ya da bize vize isteyen herhangi bir ülke vatandaşı en kötü 3. dünya ülkesi bile olsa Türkiyeye gelirken havalimanında cüzi bir para verip vizesini pasaportuna yapıştırtıyorsa 2 dakika içinde ABD NE YAPSIN BU ÜLKEYE???

Eğitim ve çalışma amacıyla ABD’ye gidecekler ise vize almak zorunda olacak. ABD’nin halen vize uyguladığı AB üyeleri Bulgaristan, Malta, Güney Kıbrıs, Romanya, Polonya ve Yunanistan’la da görüşmeler sürüyor.

ABD’ye vizesiz giriş hakkı olan ülke vatandaşlarının 12 Ocak 2009’dan itibaren zorunlu hale gelecek güvenlik uygulaması gereği internet aracılığıyla başvuruda bulunmaları isteniyor. Başvuruları reddedilenler vize için başvurmak zorunda kalacaklar.

 

6 ülke için vize kaldırılıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Raptor ~ 10 yıl önce
Bu ülkenin önce kendi içinde ki problemleri gidermesi lazım..Bu gidişle yakında doğuya giderken bile bizden vize isteyecekler...(ABD ve AB sayesinde)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cumhur ~ 10 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gurur ~ 10 yıl önce
eller gider mersine biz gideriz tersine...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Death Grind ~ 10 yıl önce
Acaba Türkiye ABD vatandaşlarına vize uyguluyor mu ? ) Ya da bize vize isteyen herhangi bir ülke vatandaşı en kötü 3. dünya ülkesi bile olsa Türkiyeye gelirken havalimanında cüzi bir para verip vizesini pasaportuna yapıştırtıyorsa 2 dakika içinde ABD NE YAPSIN BU ÜLKEYE???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000