31 Ocak 2011, Pazartesi 08:03:08

42 MİLYON DOLARLIK YATIRIMIN ÇATISI AKIYOR!

Batman Havaalanı yeni Terminal binasının çatısı akmaya başladı. 42 milyonluk binanın çatısı yağmur yağışına dayanamadı ve sular terminal binasının içerisine akmaya başladı.
  • aynısı antep'tede var. daha yeni yapıldı. kim denetliyor bunları?
  • Bir tarafta her yıl milyonlarca turisti, yolcuyu ağırlayan Milas-Bodrum havaalanının içler acısı iç hatlar terminalini düşünüyorum bir de haberdeki terminalin resmine bakıyorum. Siz aynı terminali Bodrum'a yapın çatısı aksın problem olmaz. Biz UFO'larla ısınmaya, çatının altına kova koymaya alışkınız zaten. Yazık Bodrum'dan Muğla'dan Antalya'dan boğazımızı sıkarak aldığınız vergilerle verginin ne demek olduğunu bile bilmeyen yerlere yaptığınız seçim yatırımlarına.
  • yenişehir havalanıda akıyor senelerdir. şimdiye kadar niye yazmadınız.
  • ALİ DİBOlar görevlerinin başında.klasik AKP görüntüsü.damı akan havayolu terminal binalar,duvarı yıkılan afet evleri-çocuk yurtları,bekçi lojmanına dönüştürülen spor salonları hep bunların marifetleri.yiyin EFENDİLERyiyin aksırıncaya-tıksırıncaya kadar yiyin.başbakanınız böyle emrediyor.

Batman’daki yerel gazetelerde yer alan haberlere göre; hafta sonu yağan yağmur nedeniyle Batman Havaalanı Yeni Terminal binasının çatılarının aktığı görüldü. Milyonlarca liraya mal olan modern terminal binasında çatının suları yolcuların üzerlerine aktı. Ayrıca terminal binasının içinin çok soğuk olduğu ısınma problemi yaşandığı da gözlendi.

Havaalanında bulunan yolcular durumun rezalet olduğunu kaydederek, “Milyonlar harcanıp yapılan havaalanının çatısının akması skandaldır. Görüyoruz ki yetkililer durumun farkında ve umursamıyorlar. Sayın Valimiz Ahmet Turhan’ın bir an önce konuyla ilgilenmesini istiyoruz” dediler. Temeli 2009 yılında atılan ve toplam 42 milyon liraya mal olan Batman Havaalanı yeni Terminal binasının açılışı 29 Ağustos 2010 tarihinde Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım tarafından gerçekleşmişti.
 

42 MİLYON DOLARLIK YATIRIMIN ÇATISI AKIYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 7 yıl önce
aynısı antep'tede var. daha yeni yapıldı. kim denetliyor bunları?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bir tarafta her yıl milyonlarca turisti, yolcuyu ağırlayan Milas-Bodrum havaalanının içler acısı iç hatlar terminalini düşünüyorum bir de haberdeki terminalin resmine bakıyorum. Siz aynı terminali Bodrum'a yapın çatısı aksın problem olmaz. Biz UFO'larla ısınmaya, çatının altına kova koymaya alışkınız zaten. Yazık Bodrum'dan Muğla'dan Antalya'dan boğazımızı sıkarak aldığınız vergilerle verginin ne demek olduğunu bile bilmeyen yerlere yaptığınız seçim yatırımlarına.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yenişehir havalanıda akıyor senelerdir. şimdiye kadar niye yazmadınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ALİ DİBOlar görevlerinin başında.klasik AKP görüntüsü.damı akan havayolu terminal binalar,duvarı yıkılan afet evleri-çocuk yurtları,bekçi lojmanına dönüştürülen spor salonları hep bunların marifetleri.yiyin EFENDİLERyiyin aksırıncaya-tıksırıncaya kadar yiyin.başbakanınız böyle emrediyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000