25 Ekim 2010, Pazartesi 08:42:49

4000 METREDE AŞK İNTİKAMI

Belçika’da mahkeme, kıskançlık krizine girdiği için arkadaşının paraşütünü bozarak 4 bin metreden yere çakılmasına neden olan Els Clottemans’ı ömür boyu hapse mahkum etti.
  • ona göre ayağınızı denk alın akıllı olun yaramazlık yapmayın!!
  • Bu kadın milletinden korkulur yaa... Bu ne korkunç bir ölüm şekli böyle. Eski bir paraşütçü olarak tüylerim diken diken oldu...
BBC’nin haberine göre; Tongeren Mahkemesi, serbest düşüşçü Els Clottemans’ı, çok yakın arkadaşı olan serbest düşüşçü Els Van Doren’i tasarlayarak öldürmekten suçlu buldu ve ömür boyu hapis cezasına çarptırdı.

İddiaya göre; bu iki kadın, yıllardır aynı havacılık kulübünde birlikte paraşüt atlayışları yapıyordu. Ancak 2006 yılında kulübe katılan Hollandalı Marcel Somers bu iki arkadaşın arasını açtı.

Çünkü aynı adama aşık olmuşlar; ama Hollandalı genç, Van Doren’in aşkına karşılık vermişti.  Aynı evde geçirdikleri bir gecenin ardından; Clottemans, arkadaşı ve aşık olduğu adamı aynı yatakta birlikte uyurken yakalamıştı.

Bu olayın ertesi günü ise Clottemans ile Van Doren paraşüt çalışmasına katılmış ve 4 bin metre yükseğe çıktıklarında üçü birlikte atladı. Paraşütleri açma zamanı geldiğinde Van Doren’in paraşütü açılmadı ve 190 kilometre hızla yere çakıldı.

Olaydan sonra yapılan araştırmada paraşütün kasıtlı olarak bozulduğu tespit edildi.

(Ntvmsnbc)
4000 METREDE AŞK İNTİKAMI

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 8 yıl önce
ona göre ayağınızı denk alın akıllı olun yaramazlık yapmayın!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu kadın milletinden korkulur yaa... Bu ne korkunç bir ölüm şekli böyle. Eski bir paraşütçü olarak tüylerim diken diken oldu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000