08 Kasım 2010, Pazartesi 09:30:34

30 BİN LİTRE JET YAKITI ÇALDILAR

İstanbul'da kutu fabrikası süsü verilmiş bir işyerine baskın düzenleyen polis, 3 bin litre jet yakıtıyla karşılaştı. 2 kişi yakalandı.
  • Bu yakıtı hiçbir havayolu satın almaz kardeşim. Jet yakıtına biraz kimyasal katkı koydun mu kamyona dizel diye verirsin. Çakmak gazı olarak da kullanılır. Kimse alıp uçağına koyamaz.
  • BU HIRSIZLAR ÇALDIKLARI BU JET YAKITINI HANGİ ŞİRKETE KAÇA SATIYORLAR? VEDE NASOL SATIYORLAR.JET YAKITINI E-5 DE BENZİNCİYE SATICAK HALLERİ YOK HERHALDE ACABA HANGİ ÖZEL ŞİRKET BU JET YAKITINI SATIN ALIYO VETAHUTTA ÇALDIRIYO? !!! ?
  • 3 BİNMİ 30 BİNMİ LİTRE
  • alın teri ile çalışıp; para kazananları, hata yaptıklarında yerden yere vurun, ama HAYSİYETSİZCE -HIRSIZLIK- yapanları , 2000 kişi okumasına rağmen kimse yorum yapmasın? hayret!!!...HIRSIZLIĞA, HAYSİYETSİZLİĞE kimse neden SES çıkarmıyor?
İstanbul Sultanbeyli'daki bir adrese baskın düzenleyen polis ekipleri, her zaman rastlanmayan türden bir kaçakçılığı ortaya çıkardı. Kutu fabrikası görünümü verilmiş işyerinden tünel kazan zanlıların, NATO boru hattından 30 bin litre jet yakıtı çaldıkları belirlendi.

Milli Savunma Bakanlığı yetkilileri, batı bölge 4. işletme müdürlüğü'e bağlı NATO boru hattında kaçak olduğunu tespit ederek, polise başvurdu. Polis, teknik takip sonrasında Sultanbeyli'deki adrese baskın düzenledi.

Operasyon sonucu işyerinden tünel kazılarak NATO boru hattından 30 bin litre uçak yakıtı çalındığını belirledi. Baskında dükkanda bulunan İsmail S. ve Rıfat O. gözaltına alındı.

Baskın yapılan işyerindeki yakıt tankında bulunan 3 bin litre yakıta el konuldu. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
30 BİN LİTRE JET YAKITI ÇALDILAR

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 8 yıl önce
Bu yakıtı hiçbir havayolu satın almaz kardeşim. Jet yakıtına biraz kimyasal katkı koydun mu kamyona dizel diye verirsin. Çakmak gazı olarak da kullanılır. Kimse alıp uçağına koyamaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
BU HIRSIZLAR ÇALDIKLARI BU JET YAKITINI HANGİ ŞİRKETE KAÇA SATIYORLAR? VEDE NASOL SATIYORLAR.JET YAKITINI E-5 DE BENZİNCİYE SATICAK HALLERİ YOK HERHALDE ACABA HANGİ ÖZEL ŞİRKET BU JET YAKITINI SATIN ALIYO VETAHUTTA ÇALDIRIYO? !!! ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
3 BİNMİ 30 BİNMİ LİTRE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
alın teri ile çalışıp; para kazananları, hata yaptıklarında yerden yere vurun, ama HAYSİYETSİZCE -HIRSIZLIK- yapanları , 2000 kişi okumasına rağmen kimse yorum yapmasın? hayret!!!...HIRSIZLIĞA, HAYSİYETSİZLİĞE kimse neden SES çıkarmıyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000