27 Ekim 2017, Cuma 11:17:09

3. havalimanında son durum!

Türkiye'nin en prestijli projelerinden İstanbul 3. havalimanı bir kez daha havadan görüntülendi.
  • O değilde buradan avustralyaya direk uçuş olma ihtimali düşük dubai den yapılabiliyor mesela ayrıca Singapur belki a380 koyarız dedi de belki dedi ama kesin değil Boeing leri doldurabiliyornmu da double geniş gövdeli koyacak ah ah ağlıyorum giden paralara
  • Gerçekten büyüklük muazzam. Başarılı olur inşallah gurur verici. Taxi süresi beni korkuttu havadan bile dakikalar sürüyor. Türk işi 10. dakikada taxi yolunu ; sonradan (tabir buysa yarmışlar doğalgaz geçirdiler sanırım:)))) Ama gerçekten düşman çatlatacak bir proje. Allahtan emiği geçen herkese kolay gelmesini temenni ederim.
  • Kimseyi kandırmaya çalışmayın.
  • Kuzey güney pistleri terminal binasından kuzeyinde kalıyor yanlış görmüyorsam, Ist. genelde kuzeyli rüzgar aldığını varsyarsak, inen uçak terminale dönmek için uzun taksi yapacak gibi duruyor... Doğru gözlemlediysem, neden terminalin ortaya konumlanmadığını bilen birisi yorumlayabilir mi?

Türkiye'nin en prestijli projelerinden İstanbul 3. havalimanı bir kez daha havadan görüntülendi.

Önümüzdeki yıl 29 Ekim'de açılması planlanan dev projeyi havadan görüntüleyen Drone Türkiye adındaki Youtube kanalı, havalimanının son halini uzun bir videoyla paylaştı.

Havalimanının 2 pistinin oldukça belirgin olduğu görüntülerde, çalışmaların yoğun olarak devam ettiği de göze çarpıyor.

İşte 3. havalimanının son hali:

 

3. havalimanında son durum!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Rus asıllı LAZ ~ 9 ay önce
O değilde buradan avustralyaya direk uçuş olma ihtimali düşük dubai den yapılabiliyor mesela ayrıca Singapur belki a380 koyarız dedi de belki dedi ama kesin değil Boeing leri doldurabiliyornmu da double geniş gövdeli koyacak ah ah ağlıyorum giden paralara

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F/O ~ 9 ay önce
Gerçekten büyüklük muazzam. Başarılı olur inşallah gurur verici. Taxi süresi beni korkuttu havadan bile dakikalar sürüyor. Türk işi 10. dakikada taxi yolunu ; sonradan (tabir buysa yarmışlar doğalgaz geçirdiler sanırım:)))) Ama gerçekten düşman çatlatacak bir proje. Allahtan emiği geçen herkese kolay gelmesini temenni ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
2018 Zor ~ 9 ay önce
Kimseyi kandırmaya çalışmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorum ~ 9 ay önce
Kuzey güney pistleri terminal binasından kuzeyinde kalıyor yanlış görmüyorsam, Ist. genelde kuzeyli rüzgar aldığını varsyarsak, inen uçak terminale dönmek için uzun taksi yapacak gibi duruyor... Doğru gözlemlediysem, neden terminalin ortaya konumlanmadığını bilen birisi yorumlayabilir mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
21 ~ 7 ay önce
ilk başta ortadaydı sonradan değiştirdiler. taxi süresi sıkıntı yaratacak maalesef.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000