12 Nisan 2017, Çarşamba 09:09:48

3. havalimanında ihale Vestel'in

Vestel İstanbul Yeni Havalimanı'nın 1 yıl süren bilgilendirme ekranları ihalesini kazandı
  • Böyle havalimanına böyle marka. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.
  • it odasi,binasi, jenerator , ups . monitor du, pc , printer , network wireless, San, server , Microsoft etc.. Vs kismi bir sekilde olurdu . Simdi konu geldi dayandi. Tav it nin yazilimlarini almadiniz ... simdi kim nasil kuracak aos, cdb, erp.... hangi tecrube :)) kim gecti Tav dan bu kanulari bilen eden..Sita mi cozecek:)) SAP mi ....
  • Tamam yerli kullanalım da ama vesteli değil.
  • Arkadaşlar birbirimizi kandırmayalım bu adam denizliden yola manifaturacı olarak çıktı şimdi yapılan işlere bakın. "Bırakın yapsınlar bırakın geçsinler"

Vestel 2018 yılı ilk çeyrekte birinci etabının devreye alınması planlanan İstanbul Yeni Havalimanı'nın bir yıl süren bilgilendirme ekranları ihalesini kazandığını duyurdu.

Şirketten yapılan yazılı açıklamaya göre, uçuş bilgilendirme ekranları yeni havalimanında kontuar ve kapıların olduğu alanlarda, havalimanı girişinde ve bekleme alanlarında yer alacak.

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, "Sektöre özel endüstriyel bir ürün olan bu ekranlar, uçuş saatlerinden kapı ve kontuar bilgilerine kadar tüm bilgileri yolculara kesintisiz aktaracak" dedi.

Açıklamada, ihaleyle ilgili başka bir detay yer almadı.

3. havalimanında ihale Vestel'in

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Tarak ~ 1 yıl önce
Böyle havalimanına böyle marka. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cember ~ 1 yıl önce
it odasi,binasi, jenerator , ups . monitor du, pc , printer , network wireless, San, server , Microsoft etc.. Vs kismi bir sekilde olurdu . Simdi konu geldi dayandi. Tav it nin yazilimlarini almadiniz ... simdi kim nasil kuracak aos, cdb, erp.... hangi tecrube :)) kim gecti Tav dan bu kanulari bilen eden..Sita mi cozecek:)) SAP mi ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yerli ~ 1 yıl önce
Tamam yerli kullanalım da ama vesteli değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
manifaturacı ~ 1 yıl önce
Arkadaşlar birbirimizi kandırmayalım bu adam denizliden yola manifaturacı olarak çıktı şimdi yapılan işlere bakın. "Bırakın yapsınlar bırakın geçsinler"

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000