29 Eylül 2017, Cuma 12:20:08

3. Havalimanı RASAT tarafından böyle görüntülendi

Türkiye'nin yerli gözlem uydusu Rasat, inşaatı devam eden 3. Havalimanı'nı görüntüledi.
  • Egri oturalim doğru konuşalim. Birakin agici falan onlar dikilir.. bu havalimani kimlerin gözune batiyor neden istenmiyor onu araştirin. Istanbul dünyanin aktarma merkezi olacak, zaman kazanma ve yakit tasarrufu bunu bilen yok pek.. paris Cdg de görevliyim lanet bir havalimani zaten karman corman bi işe yaramiyo pratik degil.adamlar bile tedirgin siz neyden bahsediyosunuz.. almanlar öyle.. hollanda biter zaten Shiphol.. dua edin siz bu projesi ruyanizda bile göremezsiniz kardeşler.. ey gidim eyy birakin camur atmayi dua edin..
  • Ağaç,orman diye yalanlarla ortalıkta gezen Ne kadar çok alman ajanı var
  • Şu kelebek gibi olan ne?
  • Hayırlı olsun artık..

Türkiye'nin yerli gözlem uydusu Rasat, inşaatı devam eden 3. Havalimanı'nı görüntüledi.

İlk kısmı 2018 yılında açılması planlanan 3. Havalimanı'nın inşaatı devam ediyor.

RASAT GÖRÜNTÜLEDİ

Çalışmaların son hızla devam ettiği havalimanı inşaatı Türkiye'nin yerli gözlem uydusu Rasat tarafından geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bir kez daha görüntülendi.İstanbul Yeni Havalimanı inşaatı başlamadan önce, Rasat uydu görüntüsü, 5 Temmuz 2012İstanbul Yeni Havalimanı inşaatı, Rasat uydu görüntüsü, 25 Mayıs 2015İstanbul Yeni Havalimanı inşaatı, Rasat uydu görüntüsü, 24 Eylül 2017 YAKIN ÇEKİMİstanbul Yeni Havalimanı inşaatı, Rasat uydu görüntüsü, 24 Eylül 2017

3. Havalimanı RASAT tarafından böyle görüntülendi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (62)

Cdg de görevli ~ 9 ay önce
Egri oturalim doğru konuşalim. Birakin agici falan onlar dikilir.. bu havalimani kimlerin gözune batiyor neden istenmiyor onu araştirin. Istanbul dünyanin aktarma merkezi olacak, zaman kazanma ve yakit tasarrufu bunu bilen yok pek.. paris Cdg de görevliyim lanet bir havalimani zaten karman corman bi işe yaramiyo pratik degil.adamlar bile tedirgin siz neyden bahsediyosunuz.. almanlar öyle.. hollanda biter zaten Shiphol.. dua edin siz bu projesi ruyanizda bile göremezsiniz kardeşler.. ey gidim eyy birakin camur atmayi dua edin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Murat ~ 9 ay önce
İstanbul kent planında Silivri olarak görünene havalimanının yeri bir helikopter gezisiyle değiştirildi ve en önemlisi de istanbul'un hava alacak yerleri imara açıldı.İnsanlar bu planın bu şekilde yapılmasına karşı ve kimsenin bu havalimanını kıskandığını sanmıyorum. Fransa'da keyif sürerken burada bu projelerden kaynaklı vergi artışlarını, bütçe açıklarının ve hazine ödemeleri konusunda da fikirlerinizi bekliyorum
Türk Atc ~ 9 ay önce
Ağaç,orman diye yalanlarla ortalıkta gezen Ne kadar çok alman ajanı var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rant zihniyeti ~ 9 ay önce
Ne kadar basit dimi. Ağac orman. Ağaç ve orman severlerin biryerlerinden traş ettiği kıl olamazsınız....
Türk atc ~ 9 ay önce
Hem bilgisizsin hem de yorum yapıyorsun. Havalimanı yapılmadan oraya hiç gitmişmiydin. Ne okursunuz, ne araştırırsınız, ne ilime ne bilime inanırsınız. Sizin durum gerçekten vahim. Allah yardımcınız olsun. Cehalet zor iş.
Trakyalı ~ 9 ay önce
Proleter Arap sevici.
İstanbullu ~ 9 ay önce
120 yildir İstanbuldayiz ailece bir evimiz yok. Ama 3. Havalimanının yanina dikicem gece konduyu.
ZİHNİYET ~ 9 ay önce
Siz ilk önce chp li belediyenin Tekirdağda imara açılan ve katledilen zeytinlikleri peşine düşün. zeytin ağacının yetişmesi yıllar alıyor. villa yapımına neden açılıyor devlet destekli proje alanı. Bırakın bu ağaç katliamı safsatalarını. gezidede aynı oyun oldu yemezler.
Mühendis ~ 9 ay önce
Şu kelebek gibi olan ne?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sanırım ~ 9 ay önce
O terminal bölgesi olacak
Cdg görevlisi ~ 9 ay önce
Yengeç o ;)
Ümit çalışkan ~ 9 ay önce
Hayırlı olsun artık..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000