02 Ağustos 2017, Çarşamba 12:50:52

3. havalimanı kulesinde sona gelindi

Türkiye’nin en önemli projeleri arasında bulunan 3. Havalimanının hız kesmeden devam eden inşaatında, uçakların inişlerini kontrol edecek kulenin yapımında sona gelindi.
  • bu ne lan, agzi olan konusuyor klayve kahramanlari..Bilen de konusuyor bilmeyende konusuyor. KANI BOZUK VATAN HAINLERI ne firsat vermeyin ey ahali. Adamlar kac projeyi basladi bitirdi acilisini yapti hizmete koydu. yapilacak edilecek cek di cak di yokkk. Basliyor bitiriyor. eskileri de gördük 6 gidip 7 gelenide cankayada 7 sene oturup da bir sehidin evine gitmeyenleride bu millet unutmadi.
  • Dünyanın en büyük havalimanı dediler inanmadım !!istanbulda başlıyor Dubai'de bitiyor bir ucu
  • Alman Airbusa binmek için Mercedes arabam ile havalimanına varacağım ey Almanya kıskanma buba
  • Cebimizden alın terimizde çıkacağı için.Çevreyi kurut sonra yağmur duasına çık.

Türkiye'nin en önemli projeleri arasında bulunan 3. Havalimanı inşaatı hız kesmeden devam ederken, uçakların inişlerini kontrol eden kulenin yapımında sona gelindi.

Türkiyeni'nin en önemli projelerinden biri olan 3. Havalimanı'ndaki çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Yapımında hızla sona yaklaşılan havalimanında devam eden çalışmalar havadan görüntülendi. İşçilerin çalışmaları ve havadan çekilen görüntüler sosyal medyadan paylaşıldı.

İnşaatın devam ettiği havalimanında, uçakların inişlerini kontrol eden kulenin yapımında sona gelindiği görüldü. Çalışmaları 24 saat aralıksız devam eden şantiyede, dev ana terminal binası yükselirken, Havalimanının 29 Ekim 2018 tarihinde hizmete girmesi planlanıyor.

3. havalimanı kulesinde sona gelindi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

teyyareci Haydar ~ 1 yıl önce
bu ne lan, agzi olan konusuyor klayve kahramanlari..Bilen de konusuyor bilmeyende konusuyor. KANI BOZUK VATAN HAINLERI ne firsat vermeyin ey ahali. Adamlar kac projeyi basladi bitirdi acilisini yapti hizmete koydu. yapilacak edilecek cek di cak di yokkk. Basliyor bitiriyor. eskileri de gördük 6 gidip 7 gelenide cankayada 7 sene oturup da bir sehidin evine gitmeyenleride bu millet unutmadi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yemin olsun ~ 1 yıl önce
Dünyanın en büyük havalimanı dediler inanmadım !!istanbulda başlıyor Dubai'de bitiyor bir ucu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alman ~ 1 yıl önce
Alman Airbusa binmek için Mercedes arabam ile havalimanına varacağım ey Almanya kıskanma buba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saw km ~ 1 yıl önce
Cebimizden alın terimizde çıkacağı için.Çevreyi kurut sonra yağmur duasına çık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000