19 Şubat 2009, Perşembe 14:40:39

3. Havalimanı için Silivri masaya yatırıldı

Airport TV, Büyükşehir Belediyesi tarafından oy çokluğuyla onaylanan 3’üncü havalimanının yapılacağı Silivri’yi masaya yatırdı...
  • Arkadaşlar inanmıyacaksınız ama yeni havalimanına 5 km uzakta küçük bir arsam var. Benim haberim yoktu.. Ama son 1 yıldır nasıl alıcıları çoğaldı.. Huylandım sonra öğrendim. Oralar tamamen hükümet yakınları tarafından alındı bile... yer kalmadı inanmayan araştırsın..
  • bu tercihte bir dümen olduğu açık.bakalım bu defa kim zengin edilecek.olayın yerel seçim öncesi açıklanması da pek anlamlı.merak ediyorum acaba olayda kemal kılıçdaroğlu nun İPİNİ ÇEKTİĞİ birileri de olabilir mi? hani biliyorsunuz adam silivri de bir haltlar karıştır mıştı da sonra koltuğu kaybetmişti.
  • 3.Havalimani 3.Köprü ve Tüpgecit haberi ortaya at ve arsa degerleri artsin.Ondansonra ölü yatirim olkarak hem Devlete hemde halk ekonomisine zarar verilsin.Istanbul'u Güneydogu ve Dogunun göc ili haline getiren sakar politikacilar ve EKONOMISTLER,ISPATINI ZATEN DÜNKÜ TV HABERINDE GÖRSEL OLARAK SECIM DOLAYISIYLE NE POLITIKACILAR NEDE JANDARMA VE POLIS GÖREVLERINIYERINE GETIRMEMEKTELER.AVCILAR ILCESINDEKI KIRIZE RAGMEN KACAK INSAAT FAALIYETLERINI BELGELEDILER.Corlu Havaalani Avrupa tarafinda Sabiha Gökcen Anadolu yakasinda bu hizmeti karsilar.Amma 70 Milyonun 50 Milyonunu Marmara ve Trakyaya yerlestirmek isteyenler 10 yil sonra Sokaga bile cikacak yüzleri kalmayacak.Bosalan Dogu ve Güneydogumuza Afrikalilari yerlestiririz.
  • Arazi olarak LHR (Londra) ve IST neredeyse ayni buyuklukteki arazi uzerine kurulmus durumda, fakat LHR, IST dan 3 kat daha fazla yolcu kapasiteli. Onemli olan IST'u senede 70 milyon yolcu kapasiteli hale getirmek.

Airport TV, İstanbul’a yapılması planlanan 3’üncü havalimanı için seçilen bölge olan Silivri’yi masaya yatırdı. İki bölümlük haber dosyasının ikinci ve son bölümü bu akşam Airport TV Ana Haber Bülteni’nde yayınlanacak.

Silivri halkı havalimanı projesini nasıl karşılıyor?

Arsa ve emlak fiyatlarında artış olacak mı?

Yatırım yapmayı düşünenler için Silivri iyi bir fırsat mı?

Silivri Belediye Başkanı Hüseyin Turan ve emlakçılar proje hakkında neler düşünüyor?

Tüm bu soruların cevabı bu akşam saat 20:00’da Airport TV Ana Haber Bülteni’nde olacak...

3. Havalimanı için Silivri masaya yatırıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadaşlar inanmıyacaksınız ama yeni havalimanına 5 km uzakta küçük bir arsam var. Benim haberim yoktu.. Ama son 1 yıldır nasıl alıcıları çoğaldı.. Huylandım sonra öğrendim. Oralar tamamen hükümet yakınları tarafından alındı bile... yer kalmadı inanmayan araştırsın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bu tercihte bir dümen olduğu açık.bakalım bu defa kim zengin edilecek.olayın yerel seçim öncesi açıklanması da pek anlamlı.merak ediyorum acaba olayda kemal kılıçdaroğlu nun İPİNİ ÇEKTİĞİ birileri de olabilir mi? hani biliyorsunuz adam silivri de bir haltlar karıştır mıştı da sonra koltuğu kaybetmişti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
3.Havalimani 3.Köprü ve Tüpgecit haberi ortaya at ve arsa degerleri artsin.Ondansonra ölü yatirim olkarak hem Devlete hemde halk ekonomisine zarar verilsin.Istanbul'u Güneydogu ve Dogunun göc ili haline getiren sakar politikacilar ve EKONOMISTLER,ISPATINI ZATEN DÜNKÜ TV HABERINDE GÖRSEL OLARAK SECIM DOLAYISIYLE NE POLITIKACILAR NEDE JANDARMA VE POLIS GÖREVLERINIYERINE GETIRMEMEKTELER.AVCILAR ILCESINDEKI KIRIZE RAGMEN KACAK INSAAT FAALIYETLERINI BELGELEDILER.Corlu Havaalani Avrupa tarafinda Sabiha Gökcen Anadolu yakasinda bu hizmeti karsilar.Amma 70 Milyonun 50 Milyonunu Marmara ve Trakyaya yerlestirmek isteyenler 10 yil sonra Sokaga bile cikacak yüzleri kalmayacak.Bosalan Dogu ve Güneydogumuza Afrikalilari yerlestiririz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Arazi olarak LHR (Londra) ve IST neredeyse ayni buyuklukteki arazi uzerine kurulmus durumda, fakat LHR, IST dan 3 kat daha fazla yolcu kapasiteli. Onemli olan IST'u senede 70 milyon yolcu kapasiteli hale getirmek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000