26 Mart 2014, Çarşamba 12:28:03

"3. HAVALİMANI BÖLGESİNDE DİP EROZYONU VAR!"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Acar, İstanbul'a yapılması planlanan 3. Havalimanı için çarpıcı iddialarda bulundu.
  • Yorumları okuyunca gördüm ki bu ülkenin insanlarının büyük bir bölümü cahil ve bunların çoğu da iktidara yalakalık yapmayı marifet sanan,değişik görüşlere saygı duymayan,taraf tutmadan düşünmeyi bile beceremeyen aciz şahıslar.Kimse bu ülkeye yatırım yapılmasın,havalimanı yapılmasın demiyor.Sadece o bölgenin uygun olmadığı,çevre tahribatına yol açacağı,geri dönüşü mümkün olmayan zararlar ortaya çıkacağı söyleniyor ama o kadar düşünme özürlü insanlar var ki,başka bir yere yapılsın,bu vatan,bu çevre,bu su kaynakları bize lazım,çocuklarımıza,torunlarımıza lazım diyeceklerine,körü körüne,hiç bir bilgi sahibi olmadan yalakalık yapıyorlar.
  • mandalar ölmesin kurbağalar ölmesin börtü böcek ölmesin yıkın ozaman heryeri ulusal park yapın heryeri ağaçlarda yaşayalım üzerindeki giysileri çıkar nelerden yapılıyor o giysiler kullandığın ürünler şaka mısınız daha dün burger yiyordun avm de,o avm nin yerinde ağaç yokmuydu sanıyorsun bırakın bu ipe sapa gelmez at kafası zihniyetini bi kerede gerçeklerle yaşadığınızın idrakına varın :)
  • Dip erozyonu olan bölgelere gökdelenler bile yapılıyor, havaalanımı yapılamayacak?
  • inanılır gibi değil, bari sen karşı çıkma anladık chp nn ruhunda kanında var yeni yatırımlara karşı çıkmak sen neden karşı çıkarsın milliyetçisin ve ülkeye ekonomiye katkı yapan yatırımlara destek olman lazım.. chp böcekler ölecek, kurbağlar ölecek,mandalar ölecek, sinekler göç edecek gibi mantıksız ve komedi sebeplerden dolayı karşı çıkıyorlar. zaten hep böyledir. MHP de ona katıldı zaten chp lideri bozkurt işareti yapınca dedim tamam dedim şimdi recep ivedik 5 oldu dedim..

MHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Acar, dün akşam Fatih Ataylı'nın hazırlayıp sunduğu Teke Tek programına konuk oldu. Acar, projelerini anlatırken mevcut 2 havalimanına 1'er milyar dolar yapılması halinde 3 Havalimanı'na ihtiyaç kalmayacağını söyledi.

3. Havalimanı bölgesinde ciddi bir "dip erozyon" tehdidi olduğunu ifade eden Acar, "3. Havalimanı'nın yapım amaçlarından bir tanesi 5 milyar Euro'luk hafriyat dökümü yapılacağıdır. Bununla da kalmıyor. Yapılan Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) raporları saklanıyor. Kaç defa bunlar iptal edildi. Ama hala bunda ısrarcı davranılıyor. Çok ciddi sıkıntılar var. Orada dip erozyonu var. Bu ne demek biliyo musunuz? Toprak çok ciddi anlamda sıvılaşıyor. Bu sıvılaşma, yüzeyde oluşturulacak pistlerin çok kısa sürede çatlamasına yol açacak. Siz, eşiniz ya da çocuğunuz veya anneniz ile babanızın herhangi birinin her an çatlayacak bir piste inen uçakta olmasını ister misiniz? Bu çok önemli bir risk" dedi.

İŞTE RASİM ACAR'IN 3. HAVALİMANI İLE İLGİLİ YAPTIĞI O ÇARPICI AÇIKLAMALAR

"3. HAVALİMANI BÖLGESİNDE DİP EROZYONU VAR!"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Hamit ~ 4 yıl önce
Yorumları okuyunca gördüm ki bu ülkenin insanlarının büyük bir bölümü cahil ve bunların çoğu da iktidara yalakalık yapmayı marifet sanan,değişik görüşlere saygı duymayan,taraf tutmadan düşünmeyi bile beceremeyen aciz şahıslar.Kimse bu ülkeye yatırım yapılmasın,havalimanı yapılmasın demiyor.Sadece o bölgenin uygun olmadığı,çevre tahribatına yol açacağı,geri dönüşü mümkün olmayan zararlar ortaya çıkacağı söyleniyor ama o kadar düşünme özürlü insanlar var ki,başka bir yere yapılsın,bu vatan,bu çevre,bu su kaynakları bize lazım,çocuklarımıza,torunlarımıza lazım diyeceklerine,körü körüne,hiç bir bilgi sahibi olmadan yalakalık yapıyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
mandalar ölmesin kurbağalar ölmesin börtü böcek ölmesin yıkın ozaman heryeri ulusal park yapın heryeri ağaçlarda yaşayalım üzerindeki giysileri çıkar nelerden yapılıyor o giysiler kullandığın ürünler şaka mısınız daha dün burger yiyordun avm de,o avm nin yerinde ağaç yokmuydu sanıyorsun bırakın bu ipe sapa gelmez at kafası zihniyetini bi kerede gerçeklerle yaşadığınızın idrakına varın :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Volvo ~ 4 yıl önce
Dip erozyonu olan bölgelere gökdelenler bile yapılıyor, havaalanımı yapılamayacak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 4 yıl önce
inanılır gibi değil, bari sen karşı çıkma anladık chp nn ruhunda kanında var yeni yatırımlara karşı çıkmak sen neden karşı çıkarsın milliyetçisin ve ülkeye ekonomiye katkı yapan yatırımlara destek olman lazım.. chp böcekler ölecek, kurbağlar ölecek,mandalar ölecek, sinekler göç edecek gibi mantıksız ve komedi sebeplerden dolayı karşı çıkıyorlar. zaten hep böyledir. MHP de ona katıldı zaten chp lideri bozkurt işareti yapınca dedim tamam dedim şimdi recep ivedik 5 oldu dedim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ist ~ 4 yıl önce
Güzel kardeşim hepimiz yatırım istiyoruz ama doğaya yapılan katliama da yazık. 3. köprü yerine bakın orman ne hale geldi. 10 sene sonra yol kenarına yapılacak olan şehirleşme ile istanbul da orman kalmayacak. 3. havalimanı da aynı havalimanı yakınlarında olacak yerleşim ormanı etkileyecek. Bende AKP seçmeniyim ama bu şekilde olmamalı.
merakli ~ 4 yıl önce
onyargilarinizin ulastigi boyuta bak...adam dakikalarca neden yapilmamasi gerektigini etraflica anlatmis, sen kalkmissin, halen yok chp yok miliyetcilik...ezberler uzerinden dunyayi algilamaya baslar, biat kulturuyle size ogretilen 4-5 kavram uzerinden herseyi yorumlamaya calisirsaniz, iste bu camaroth rumuzlu arkadas gibi komik durumlara dusersiniz...yaklasimin zavalliligina bakin...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000