16 Aralık 2009, Çarşamba 07:49:05

21 Hacı gözaltına alındı!

Türkiye’nin Riyad Büyükelçiliği’nden alınan bilgiye göre 21 Türk hacı vize sürelerinin dolmasına rağmen ülkeden çıkmayınca 21 gün önce gözaltına alındı.
  • Ya iltica etmişlerdir ya da alışveriş yapıyorlardır.
  • bence beyler bayanlar bu konu hakkında yorumlarınızı bırazdaha etik yapın ınsanlar ıbadet yapıyo veya yapmıyo herneyse bu konu sızın dalga konunuz olamaz.belkı sızın farklı yontemelrınız var dınınızın emrettıgı bız burda onlarla dalga gecıyormuyuz ;) lutfen etik olalım...
  • 11 yıl dile kolay o zaman havacılık yapmasaydın be kardeşim kul hakkı yiyeceksen.ama sizin şirket öyle maalesef.senin ruhun bile duymaz.giden gider.
  • kimi de uslanmadan 11 sene peşpeş gider... ahh ahhh buna da ibadet mi denilir acaba?

Yedisi şoför, 21 kişi Türkiye’ye gönderilmek üzere bekletilirken, daha önce alıkonulan altı kişi sınırdışı edildi. Büyükelçilik yetkilileri, Umre için gelen hacıların vize tarihlerini geçirmeden, havayolu ile çıkış yapmak mecburiyetinde olduğunu hatırlattı.

Suudi Arabistan Satürk Konseyi Batı Bölgesi Başkanı Mehmet Öztürk ise hac yapmak için her türlü tehlikeyi, yasal olmayan yolları göze alan Hacılar bulunduğunu söyledi.

21 Hacı gözaltına alındı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 8 yıl önce
Ya iltica etmişlerdir ya da alışveriş yapıyorlardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bence beyler bayanlar bu konu hakkında yorumlarınızı bırazdaha etik yapın ınsanlar ıbadet yapıyo veya yapmıyo herneyse bu konu sızın dalga konunuz olamaz.belkı sızın farklı yontemelrınız var dınınızın emrettıgı bız burda onlarla dalga gecıyormuyuz ;) lutfen etik olalım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
11 yıl dile kolay o zaman havacılık yapmasaydın be kardeşim kul hakkı yiyeceksen.ama sizin şirket öyle maalesef.senin ruhun bile duymaz.giden gider.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
kimi de uslanmadan 11 sene peşpeş gider... ahh ahhh buna da ibadet mi denilir acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000