16 Mart 2012, Cuma 09:57:28

2020'YE TC-ATA İLE UÇACAKLAR

Başbakan Erdoğan, Ata uçağının 2020 Olimpiyatları'nın kulis çalışmalarında kullanılabileceğini Spor Bakanı Kılıç'a iletti. Adaylığın kesinleşmesi halinde diğer 6 uçak da kulis seyahatleri için heyetleri taşıyacak.
  • DİĞERLERİNİ GEÇ...ANCAK ORHAN PAMUK KESİNLİKLE O UÇAĞA BİNMEYİ HAK ETMİYOR. KALDIKİ HANGİ YÜZLE BİNECEK TÜRKİYE ALEYHİNE SÖYLEDİKLERİNDEN SONRA.
  • bunlar mı kulis yapacaklar olimpiyatlar için nereye para harcayacağınızı şaşırdınız artık
  • Fazla kargo alamayacaklar, hediye kutuları sorun olmasın??
  • orhan pamuk seni seviyoruz. ne anlamda olduğunu anlamışındır...
2020 Olimpiyatları için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tüm imkanları seferber etti. Bu konuda Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'a tam yetki veren Erdoğan, Başbakanlık'a ait 7 uçağın da kulis çalışmalarında kullanılabileceğini söyledi. 25 Mayıs'ta Kanada'da yapılacak toplantıda İstanbul'un adaylık statüsüne geçip geçmeyeceği belli olacak. Daha sonra da Buenos Aires'de 2013 yılının Eylül ayında yapılacak son oylamayla karar verilecek.

ÜNLÜLERİ TAŞIYACAK

Adaylık kesinleşene kadar propaganda yapılması yasak. Bu nedenle tanıtım faaliyetleri 25 Mayıs'tan sonra başlayacak. İstanbul'un adaylığını bizzat kendisi açıklayan Başbakan Erdoğan, hükümet desteği veren tek aday olmanın avantajını da kullanmak amacında. Bunun için emektar Ata uçağı başta olmak üzere diğer 6 uçak da propaganda ve kulis faaliyetlerinde kullanılacak. Tarkan, Sertap Erener, Orhan Pamuk gibi Türkiye'nin dünyaca tanınan yüzleri, Başbakanlık'ın uçaklarıyla diğer ülkelere götürülecek.
2020'YE TC-ATA İLE UÇACAKLAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 6 yıl önce
DİĞERLERİNİ GEÇ...ANCAK ORHAN PAMUK KESİNLİKLE O UÇAĞA BİNMEYİ HAK ETMİYOR. KALDIKİ HANGİ YÜZLE BİNECEK TÜRKİYE ALEYHİNE SÖYLEDİKLERİNDEN SONRA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bunlar mı kulis yapacaklar olimpiyatlar için nereye para harcayacağınızı şaşırdınız artık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Fazla kargo alamayacaklar, hediye kutuları sorun olmasın??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
orhan pamuk seni seviyoruz. ne anlamda olduğunu anlamışındır...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000