10 Haziran 2015, Çarşamba 08:00:15

2 bin yolcu taşıyan uçak geliyor

Havaalanına ihtiyaç duymuyor. Dev uçaklar tek seferde 2 bin yolcuyu taşıyacak. Daha çevreci ve daha ekonomik olacak
  • Bu uçağa bindirip ülkelerine yollayın ya da ABD kucak acsın .. Yaşadığım sehrin her yerin de aile ce dileniyorlar .. Bunları gördükçe son 13 YIL a RAGMEN !!!! Yine de şükür ediyorum .. Atatürk un 100 YIL sonrasını görüp yaptıklarının hala nimetlerinden faydalanıyoruz tabii bilene !!! Demokrasi ile yönetilen laik tek Müslüman ülke de ( kaldığı kadar) yasıyorum iyi ki ...
  • Habere tiklamadan basligi okudum da aha dedim tayyip yine acmis agzi yummus gozu salliyo:D
  • Gercekten. Bu bizim havaci kosesinde Cok buyuk filozoflar yaziyor. Ucak yapiyorlar hukumet kuruyorlar Herturlu atmalar bu kosede bulunur . Her kes ucak ilmini. Yutmus Cahil kimse yok. Ama gercekten Sorsan. Ucak nasil ucar hangi prensibe gore ucar bilmezler.
  • Kraliçe Elizabeth sarayımı elimden alırlar korkusuyla halka dönük gibi görünen icraatlar yapıyor :) Bizdede var bitane sarayda oturan, zoru görünce palavralar atan yalanlar söyleyen :) ah şu saraylar!!! Hep sizin yüzünüzden oluyor bütün bunlar.

İngiliz uzmanlarının tasarladığı  dev deniz uçakları günümüz hava taşımacılığına bir alternatif oluşturmaya aday. 1940’ların hava araçlarını ilham alınan uçaklar ‘V şeklinde’ tasarlandı. Havaalanına ihtiyaç duymayan ve suya iniş yapabilen uçak, normal uçaklara göre hem çevreyi koruyor, hem de ekonomik birçok avantaja sahip.

2 bin yolcu

Deniz uçaklarının 2 bin yolcu taşıma kapasitesi olacak. Bu rakam şu an kullanılmakta olan ve 800 kişiyle en yüksek kapasiteli yolcu uçağı olan Airbus A380’den 2 buçuk kat daha fazla. Havacılığın geleceğini belirleyecek uçakların 20 yıl içinde ticari amaçlı kullanılmaya başlanması bekleniyor.

2 bin yolcu taşıyan uçak geliyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Suriyeli leri ~ 3 yıl önce
Bu uçağa bindirip ülkelerine yollayın ya da ABD kucak acsın .. Yaşadığım sehrin her yerin de aile ce dileniyorlar .. Bunları gördükçe son 13 YIL a RAGMEN !!!! Yine de şükür ediyorum .. Atatürk un 100 YIL sonrasını görüp yaptıklarının hala nimetlerinden faydalanıyoruz tabii bilene !!! Demokrasi ile yönetilen laik tek Müslüman ülke de ( kaldığı kadar) yasıyorum iyi ki ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Habere tiklamadan basligi okudum da aha dedim tayyip yine acmis agzi yummus gozu salliyo:D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Gercekten. Bu bizim havaci kosesinde Cok buyuk filozoflar yaziyor. Ucak yapiyorlar hukumet kuruyorlar Herturlu atmalar bu kosede bulunur . Her kes ucak ilmini. Yutmus Cahil kimse yok. Ama gercekten Sorsan. Ucak nasil ucar hangi prensibe gore ucar bilmezler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Xyz ~ 3 yıl önce
Kraliçe Elizabeth sarayımı elimden alırlar korkusuyla halka dönük gibi görünen icraatlar yapıyor :) Bizdede var bitane sarayda oturan, zoru görünce palavralar atan yalanlar söyleyen :) ah şu saraylar!!! Hep sizin yüzünüzden oluyor bütün bunlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000