15 Aralık 2015, Salı 08:40:31

14 Havaalanı resmen Almanlar'ın

Yunanistan, Alman-Yunan konsorsiyumu Fraport-Sentel Ltd. şirketine 14 çevre havaalanını 40 yıl boyunca işletme haklarına veren imzaları attı.
  • alman hegamonyası sömürgeciliği ahlaksızlığı ,yunanistanın da utancı ,3 kuruşa almana teslim olması.
  • Aynı Fraport-İçtaş 'ın yatırım yapıyoruz &kriz var gibi sudan bahanelerle bu sene çalışanların hakettiği primlerini vermediklerini de haber yapın.
  • Pek yakında 3. havalimanını da devrederiz almanlara. Kredileri ödeyemiyoruz alın siz yapın deriz.
  • superior sanan almanya herseyin ve herzaman başrolde olcak. 1940-1945 unutulmaz bir tarih.
  • eee hani almanlar zordaydi batiyorlardi, bizden korkuyorlardi falan???hani nerede ??? adamlar para kazanacaklari heryere yatirim ustune yatirim yapiyor ustelik yeni havalimaninin duty free isini de onlara vermisiz,kalkip sacmaliyoruz almanlar soyle zorda boyle bilmem ne diye!!! keske onlarin icatlarinin yuzde birini biz yapabilseydik!!!
  • Almanlara bayiliyorum. Adamlar cok akilli. Resmen somurgecilik yapiyorlar official olarak. Bizimkiler de almanlar bizi kiskaniyor, 3. Havalimanini yaptirmak istemiyiorlar diye ortalikta urusun.
  • sonumuz aynı olacak işte. inşaatla şişirilen ekonominin sonu.
  • eee adamalr parayı kiöse kimseye bedava vermez resmen çöktüler!! yakında bizede aynısı olur iç+dış borç 600 milyar usd:( gülme komşuna gelir başına!!
  • Hayırlı uğurlu olsun...

Yunanistan, Alman-Yunan konsorsiyumu Fraport-Sentel Ltd. şirketine 14 çevre havaalanını 40 yıl boyunca işletme haklarına veren imzaları attı.

Alman Fraport-Sentel Ltd. konsorsiyumu 14 havaalanını işletme haklarını veren imzalar atıldı. Atina’dan sonra ülkenin en çok turist çeken üçü anakara ve on biri ise adalar olmak üzere havayolu ile ulaşıma olanak veren önemli havaalanları şunlardan oluşuyor: Selanik, Korfu, Hanya, Kefalonya, Zakinthos, Aktion, Kavala, Rodos, Kos, Samos, Mitilene, Mikonos, Santorini ve Skiathos.

Yüksek askeri hareketliliğin olduğu Hanya (Girit) ve Aktio (Preveza) havaalanları pistlerinin işletmesi Yunan Hava Kuvvetleri’nde kalacak. Konsorsiyum, diğer alanların işletmesini gerçekleştirecek ve gerekli yatırımları da yapacak.

Yunanistan Özelleştirme İdaresi (TAIPED) tarafından 3 Temmuz’da sonuçlandırılan satış, ülke tarihinin en büyük özelleştirmesi olarak kayıtlara geçti. Ülke kasasına 1,23 milyar Euro girecek. Yıllık bazda ise ise 22,9 milyon Euro kira ücreti ödenecek. 4 yıl içerisinde havaalanlarına toplam 330 milyon Euro’luk doğrudan yatırım yapılacak. 40 yıl sonunda yapılacak yatırım tutarı ise 1,4 milyar Euro’ya çıkacak.

14 havaalanı, her yıl 22 milyon yolcuya hizmet veriyor. Ülkeye gelen yabancı turistlerin ise yüzde 80’i bu havaalanlarını kullanıyor. (Taraf)

14 Havaalanı resmen Almanlar'ın

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

fenermoda ~ 3 yıl önce
alman hegamonyası sömürgeciliği ahlaksızlığı ,yunanistanın da utancı ,3 kuruşa almana teslim olması.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haberci ~ 3 yıl önce
Aynı Fraport-İçtaş 'ın yatırım yapıyoruz &kriz var gibi sudan bahanelerle bu sene çalışanların hakettiği primlerini vermediklerini de haber yapın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pek yakında ~ 3 yıl önce
Pek yakında 3. havalimanını da devrederiz almanlara. Kredileri ödeyemiyoruz alın siz yapın deriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Germany ~ 3 yıl önce
superior sanan almanya herseyin ve herzaman başrolde olcak. 1940-1945 unutulmaz bir tarih.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
??? ~ 3 yıl önce
eee hani almanlar zordaydi batiyorlardi, bizden korkuyorlardi falan???hani nerede ??? adamlar para kazanacaklari heryere yatirim ustune yatirim yapiyor ustelik yeni havalimaninin duty free isini de onlara vermisiz,kalkip sacmaliyoruz almanlar soyle zorda boyle bilmem ne diye!!! keske onlarin icatlarinin yuzde birini biz yapabilseydik!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rezalet ~ 3 yıl önce
Almanlara bayiliyorum. Adamlar cok akilli. Resmen somurgecilik yapiyorlar official olarak. Bizimkiler de almanlar bizi kiskaniyor, 3. Havalimanini yaptirmak istemiyiorlar diye ortalikta urusun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
German thy pilot in future ~ 3 yıl önce
;-)
son ~ 3 yıl önce
sonumuz aynı olacak işte. inşaatla şişirilen ekonominin sonu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
inşaat ~ 3 yıl önce
inşaat işi çok sıkıntılı bir süreç aldı herkes çapının çok üstünde krediler çekti Allah sonumuzu hayır eylesin:(
borç ~ 3 yıl önce
eee adamalr parayı kiöse kimseye bedava vermez resmen çöktüler!! yakında bizede aynısı olur iç+dış borç 600 milyar usd:( gülme komşuna gelir başına!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EKONOMI ~ 3 yıl önce
BIR KALEMDE BU BORCU NASIL CIKARTTIN NEYE DAYANARAK YOSA EKONOMI BAKANIMISIN ANLAYALIM.
EKONOMİ YE ~ 3 yıl önce
sadeece özel sektör dış borç 220 milyar usd kamu dış borcu 180 milyar usd ve iç borç 200 milyar usd anlayabildin mikardeş:) bunları herkes biliyor baka olmanıza gerek yok biraz okumanız yetrli!!
para ~ 3 yıl önce
ne param var ne borcum gerisde umrumda değil:) batsın bu dünya!!
tayyareci ~ 3 yıl önce
Bu bilgileri nereden aldin.atmasyon gibi geldi.bu arada bu borcun GSMH ya oranını da gözönünde bulundurmak lazım.paranın nereye gittiğini öğrenmek için.anlayacağınız dilden Konuşayım;40 lira borcumuz varken 100 liralık malimiz vardı.borç 80 TL oldu ama malimiz 400 TL oldu.hangisi daha iyi
.. ~ 3 yıl önce
Hayırlı uğurlu olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000