15 Temmuz 2010, Perşembe 12:56:26

11 PİLOT DAHA MEZUN OLDU

İstanbul ve Adana’da eğitimlerini sürdüren Tarkim, 11 pilot adayını daha mezun etti.
  • adana tarkımde bıze çok teşekurler
  • yazık gerçekten,ne olacaksa bu işsizlerin hali,evi sat,dök parayı,dımdızlak ortada kal,gençlere destek lazım. YOLCU
  • adanamızdaki iyi tarkim ço güzel tebrikler
  • a.ö üniversitesini okuldan saymıyormusun?? Biraz saçmalamışssın, thy de 600 a.ö üni kaptan 400 e yakın lise mezunu (a.ö okuyan) F/o var bilgin olsun.. bu bir ikincisi bende uçuş okulundayım ve tanıdığım toeic i 880 level larında olup 2 si mühendis 4 arkadaşım lisansı ellerinde şirket şirket dolaşıyorlar(2 yıldır onlarda parça parça aldılar eğitimlerini). yorum yaparken biraz araştır, etrafta neler oluyor diye bir bak bakalım.. iş bulma işlerinde okul ve toeic 2. plandadır.. 1. plandaki durum çevredir. çevren yoksa bu işe başlamayacaksın bile... saygılar.
İstanbul ve Adana’da uçuş eğitim faaliyetlerini sürdüren Türkiye’nin ilk özel uçuş eğitim merkezi Tarkim Flight Academy, yeni mezunlarını verdi.

Türkiye’nin pilot ihtiyacının karşılanmasında önemli yeri bulunan Tarkim Flight Academy, Adana’da eğitimlerini başarıyla tamamlayan 11 öğrencisini daha mezun etti.

2009 yılında 90 pilot adayını mezun eden Tarkim, 2010 yılı Temmuz ayına kadar 55 pilot adayının daha hayallerini gerçekleştirdi.
11 PİLOT DAHA MEZUN OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Misafir ~ 8 yıl önce
adana tarkımde bıze çok teşekurler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yazık gerçekten,ne olacaksa bu işsizlerin hali,evi sat,dök parayı,dımdızlak ortada kal,gençlere destek lazım. YOLCU

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
adanamızdaki iyi tarkim ço güzel tebrikler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
a.ö üniversitesini okuldan saymıyormusun?? Biraz saçmalamışssın, thy de 600 a.ö üni kaptan 400 e yakın lise mezunu (a.ö okuyan) F/o var bilgin olsun.. bu bir ikincisi bende uçuş okulundayım ve tanıdığım toeic i 880 level larında olup 2 si mühendis 4 arkadaşım lisansı ellerinde şirket şirket dolaşıyorlar(2 yıldır onlarda parça parça aldılar eğitimlerini). yorum yaparken biraz araştır, etrafta neler oluyor diye bir bak bakalım.. iş bulma işlerinde okul ve toeic 2. plandadır.. 1. plandaki durum çevredir. çevren yoksa bu işe başlamayacaksın bile... saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000