29 Şubat 2012, Çarşamba 08:51:33

11 EYLÜL KALINTILARI ÇÖPE ATILMIŞ!

ABD'de 11 Eylül saldırısı kurbanlarından bazılarına ait kalıntıların Hava Kuvvetleri ile anlaşmalı müteahhit şirket tarafından yakılıp çöp alanına gönderildiği ortaya çıktı...
  • kendi yaptırmasa neden gizleme ihtiyacı duysun ki ?
  • arkadaş doğru söylüyor pentagona çarpan/düşen uçaktan 1 tekparça bile yoktu ki kaldırılsın. dünyanın gözüne terörü hollywood vari şekilde sokan abd ne güzelde bu sayede ordularını soktu, afganistan ve ırak'a. ama şimdi senaryo değişti, şimdi mısır, tunus, libya da olanlar gibi bir müdahale söz konusu. yeni hedef suriye ve ardından iran. müslüman toplum üreyecek ama sonuçta yeni köleler doğancak. demokrasi ile yönetildiğini sananlar sistememe imanlı köleler sunacak. dinler arası dialog yeni demogoglar abd ve ab den yeni dinlerin barışcıl vaazlarını verecek.güçlenicek ve
  • pentagon a çarpan uçağın kalıntısı mı vardı?
  • İŞTE VATANDAŞI İÇİN BİNLERCE KM ÖTEYE ASKERİ HELİKOPTER GÖNDERİP OPERASYON YAPTIRAN AMERİKANIN GERÇEK YÜZÜ YAK VE AT ...
Şaşırtan açıklama, Delaware'deki Dover Hava Kuvvetleri morgunda yapılan idari hataları araştıran bağımsız bir heyet tarafından hazırlanan raporda kısaca ve ayrıntıya girilmeden yapıldı. 
 
Hava Kuvvetleri yetkilileri, henüz olayla ilgili bilgileri olmadığını ileri sürerek gazetecilerin konuyla ilgili sorularını yanıtsız bıraktı. 
 
Beyaz Saray ise, Başkan Barack Obama'nın Pentagon'un bu tür olayların bir daha asla yaşanmaması için gereken bütün önlemleri alma planına destek verdiği bildirildi. 
 
Bağımsız heyetin başkanı emekli General John Abizaid tarafından hazırlanan raporda, Pentagon'a düzenlenen saldırıda ve Shanksville yakınlarında düşen uçakta yaşamını yitirenlerin kalıntıları teşhis edilemediği için anlaşmalı şirket tarafından yakıldıktan sonra çöp alanına gönderildiği belirtildi. 
 
Pentagon'un batı kanadına çarpan yolcu uçağında 184 kişi, Shanksville yakınlarındaki bir tarlaya düşen uçakta ise 40 kişi yaşamını yitirmişti. Kurbanlara ait kalıntıların bir kısmı, saldırıdan bir yıl sonra Arlington Ulusal Mezarlığı'na ve Shanksville'deki mezarlığa defnedilmişti. 
 
Hava Kuvvetleri politikası gereği kalıntıların anlaşmalı biyomedikal atık şirketi tarafından sağlanan mühürlü konteynerlere yerleştirilmesi ve müteahhit şirketin konteynerleri yakması gerekiyordu. 
 
Dover'daki yetkililerin yakma işleminden sonra geriye hiçbir şey kalmadığını var saydığı belirtilen raporda, yakma işleminden sonra kalanların şirket tarafından çöp alanına gönderildiğinin belirlendiği kaydedildi. 
 
Abizaid, gazetecilere yaptığı açıklamada, çöp alanının kullanımının Hava Kuvvetleri ile şirket arasında yapılan anlaşmada kesinlikle yer almadığına işaret etti. (Zaman)
11 EYLÜL KALINTILARI ÇÖPE ATILMIŞ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 6 yıl önce
kendi yaptırmasa neden gizleme ihtiyacı duysun ki ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
arkadaş doğru söylüyor pentagona çarpan/düşen uçaktan 1 tekparça bile yoktu ki kaldırılsın. dünyanın gözüne terörü hollywood vari şekilde sokan abd ne güzelde bu sayede ordularını soktu, afganistan ve ırak'a. ama şimdi senaryo değişti, şimdi mısır, tunus, libya da olanlar gibi bir müdahale söz konusu. yeni hedef suriye ve ardından iran. müslüman toplum üreyecek ama sonuçta yeni köleler doğancak. demokrasi ile yönetildiğini sananlar sistememe imanlı köleler sunacak. dinler arası dialog yeni demogoglar abd ve ab den yeni dinlerin barışcıl vaazlarını verecek.güçlenicek ve

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
pentagon a çarpan uçağın kalıntısı mı vardı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
İŞTE VATANDAŞI İÇİN BİNLERCE KM ÖTEYE ASKERİ HELİKOPTER GÖNDERİP OPERASYON YAPTIRAN AMERİKANIN GERÇEK YÜZÜ YAK VE AT ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000