25 Şubat 2011, Cuma 21:36:22

106 AMERİKALI TAILWIND İLE GELİYOR

Arap dünyasında başlayan ayaklanma ve ardından başlayan yabancıların tahliye işlemleri hızla devam ediyor. Türkiye kendi vatandaşlarını tahliye etme hususunda en başarılı ülke durumunda. Yabancıları da Türk şirketleri kurtarıyor.
  • Airport Haberden takip ettiğim kadarı ile Tailwind havayolları Türk vatandaşlarımızı ilk tahliye eden şirketlerin başında gelmektedir,1000 in üzerinde de Türk vatandaşını tahliyesini gerçekleştirmiştir. Bu tür uçuşların operasyonu çok da kağıt üstünde görüldüğü gibi kolay değildir. Bu kapsamda elini taşın altına sokan Tailwind ve diğer havayolların operasyonlarını kutlamak gerek , anlamsız yorumlar hoş değil.
  • bence ilk bizim insanlari getirsinler.. bize ne amerikalilardan.. sanki onlar ilk kendilerini ve bizi kurtarirlardi.. amerikalilar türkiye getiriliyorken bizim millet dah oarada bekliyor
  • valla hocam tailwind twı957f bugün ben gönderdim ama inemeden geri döndü uçak.
  • Bu ucus ve daha once Misir dan yapilan evacuation ucuslari, Bilen Havacılık tarafindan organize edilmis , Tail Wind Havayollari ile basarili bir sekilde gerceklestirilmistir. 106 degil 41 yolcu ile ucak gelmektedir.

Tunus, Mısır ve şimdi de Libya. Halk ayaklanması iktidarları birer birer yıkarken bu ülkelerdeki kaostan kaçmak isteyen yabancıların tahliyeleri güçlükle de olsa devam ediyor. Türkiye kendi vatandaşlarını tahliye ederken yabancılara da el uzatmaktan çekinmiyor.

Mısır'daki ayaklanmada Amerikalıları ülke dışına çıkarmak Tailwind Havayolları tarafından sağlanmıştı. Yaklaşık 350 Amerikalıyı Türkiye'ye getiren Tailwind Havayolları başarılı opersayonunu Libya'da da sürdürüyor. Şu sıralarda 106 Amerikalı Tailwind Havayolları'na ait bir uçakla İstanbul Atatürk Havalimanı'na getiriliyor.

AirportHaber.com

106 AMERİKALI TAILWIND İLE GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 7 yıl önce
Airport Haberden takip ettiğim kadarı ile Tailwind havayolları Türk vatandaşlarımızı ilk tahliye eden şirketlerin başında gelmektedir,1000 in üzerinde de Türk vatandaşını tahliyesini gerçekleştirmiştir. Bu tür uçuşların operasyonu çok da kağıt üstünde görüldüğü gibi kolay değildir. Bu kapsamda elini taşın altına sokan Tailwind ve diğer havayolların operasyonlarını kutlamak gerek , anlamsız yorumlar hoş değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bence ilk bizim insanlari getirsinler.. bize ne amerikalilardan.. sanki onlar ilk kendilerini ve bizi kurtarirlardi.. amerikalilar türkiye getiriliyorken bizim millet dah oarada bekliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
valla hocam tailwind twı957f bugün ben gönderdim ama inemeden geri döndü uçak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu ucus ve daha once Misir dan yapilan evacuation ucuslari, Bilen Havacılık tarafindan organize edilmis , Tail Wind Havayollari ile basarili bir sekilde gerceklestirilmistir. 106 degil 41 yolcu ile ucak gelmektedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000