28 Eylül 2009, Pazartesi 13:36:03

10. Ulaştırma Şurası İstanbul’da başladı…

İlk kez uluslar arası platformda gerçekleştirilen şuraya Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş katıldı.
  • Öncelikle yukarda olan resim fotomontaj.Sonra maaşların verirlme kararını sami bey ve hasan beymi veriyor.Maaşlar geciktiğinde bu arkadaşlar personeli mağdur etmemek için kendi ceplerinden insanlara harçlık veriyor.Bilip bilmeden hemde insanların adlarını vererek bu satırlarda insanları karalamak kolay.Bu yazıyı yazan arkadaşın zannetmiyorum ki bu insanların yüzüne karşı özür dileyebileceklerini ama en azından yine bu satırlardan bunu yapabilir.ACT bir ailedir,bu ailede de her ailede olduğu gibi çalkantılar olabilir ama bu bizim iç meselemizdir.27
  • Saygi edinebilirseniz , size saygi gosterirler .Anladiniz siz onu Y.C. taraftarlari !!!
  • 1. Sirket ici konular topluma acık platformlarda rencide edici sekilde konusulmaz. 2. Bilgisayar ekranının ardına saklanmak mertce bir davranıs degildir. memnuniyetsizlik varsa direktorle ve yahut genel mudurle konusulur. Burası bunları konusmanın yeri degildir. Biraz saygı.
  • Begenmıosanız calısmayın kardesım sılah zoruyla degıl ya. ama adama da saygı duyun sevmesenız de, bole yazılar ayıp..

Haliç Gösteri Merkezi’nde başlayan 10. Ulaştırma Şurası, Ulaştırma Direktörü Metin Yerebakan’ın açılış konuşmasını yapmasıyla başladı. Yerebakan; “10. Ulaştırma Şurası Türkiye için önemli bir adımdır. Demiryollarından denizyollarına, karayollarından havayoluna kadar Türkiye’nin yapmış olduğu atılımlar ve aşamalar gözler önüne serilecektir. Sayın Bakanımız Binali Yıldırım’a desteklerinden ötürü sonsuz saygılarımı sunuyorum” dedi.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ise şuranın önemine değinerek yapılan hizmet ve çalışmaları özetledi. Yıldırım, ayda bin 200 uzman, bürokrat ve sivil toplum kuruluşu temsilcisinin Şura'nın hazırlık çalışmalarını yaptığını belirterek, 7 sektörde 28 çalıştay gerçekleştirildiğini söyledi.

Son konuşmayı yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ise; “10. Ulaştırma Şurası Türkiye için çok önemliydi. Başlamış olması atılan ilk adımdır. Her geçen gün adımlar ve atılımlar devam edecektir. Hedef 2023” dedi.

GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

10. Ulaştırma Şurası İstanbul’da başladı…

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 9 yıl önce
Öncelikle yukarda olan resim fotomontaj.Sonra maaşların verirlme kararını sami bey ve hasan beymi veriyor.Maaşlar geciktiğinde bu arkadaşlar personeli mağdur etmemek için kendi ceplerinden insanlara harçlık veriyor.Bilip bilmeden hemde insanların adlarını vererek bu satırlarda insanları karalamak kolay.Bu yazıyı yazan arkadaşın zannetmiyorum ki bu insanların yüzüne karşı özür dileyebileceklerini ama en azından yine bu satırlardan bunu yapabilir.ACT bir ailedir,bu ailede de her ailede olduğu gibi çalkantılar olabilir ama bu bizim iç meselemizdir.27

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Saygi edinebilirseniz , size saygi gosterirler .Anladiniz siz onu Y.C. taraftarlari !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
1. Sirket ici konular topluma acık platformlarda rencide edici sekilde konusulmaz. 2. Bilgisayar ekranının ardına saklanmak mertce bir davranıs degildir. memnuniyetsizlik varsa direktorle ve yahut genel mudurle konusulur. Burası bunları konusmanın yeri degildir. Biraz saygı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Begenmıosanız calısmayın kardesım sılah zoruyla degıl ya. ama adama da saygı duyun sevmesenız de, bole yazılar ayıp..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000