30 Temmuz 2010, Cuma 08:24:39

10 GENÇ SAVAŞ PİLOTU HARBE HAZIR

F-4E Tam Harbe Hazırlık Eğitimini tamamlayan 2008 A devresi pilotlar için Eskişehir'deki 1. Ana Jet Üs Komutanlığında mezuniyet töreni düzenlendi.
  • merak etmeyin onlarda astronot abileri gibi rapor ayarlayıp vatana hizmet için kaçarlar sivil şirketlere....özüm ona kahraman yaa hepsi..tarihten bir başarı örnegi verinde şaşıralım.....
  • ÇATIR ÇATIR ÇATLAYIN. ASLAN GİBİ JET PİLOTLARI BUNLAR. TÜRK PİLOTLARI BUNLAR. GERÇEK PİLOTLAR BUNLAR. ÇAKMA DEĞİL BUNLAR. PARAYLA PİLOT OLMUYOR BUNLAR. YETENEKLİ OLDUKLARI İÇİN PİLOT OLUYORLAR. PARAYI VEREN HERKES PİLOT OLUR ÇAKMA PİLOTLAR.
  • bunlar da çürük raporu alıp özel şirkette FO olarak uçmaya başlar diğer 1000 tanesinin yaptıgı gibi
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

1. Ana Jet Üs Komutanı Tuğgeneral Bülent Kocababuç, törende yaptığı konuşmada, 10 genç savaş pilotunun F-4E Tam Harbe Hazırlık Eğitimini başarıyla tamamladığını belirtti.

Türk milletinin en yetenekli gençleri arasından seçilen pilotların ülke semalarını korumak için yemin ettiğini ifade eden Kocababuç, şöyle konuştu:

'Genç pilotlarımız başladıkları eğitimi sürecinin son halkasını oluşturan F-4E Tam Harbe Hazırlık Eğitimlerine 8 Şubatta başladı. Genç pilotlarımız tüm üs personelinin üstün gayretleriyle söz konusu eğitimi eksiksiz tamamladı. Her biri, cesaretin ve çelikleşmiş bir iradenin timsali, havacılığa gönülden bağlı bu genç pilotlar, gelecekte kendilerine verilecek her türlü görevi yapabilecek ve en ileri teknoloji ürünü hava vasıtalarını kullanabilecek duruma geldi. Bu genç subaylarımız Türk Hava Kuvvetlerinin bölgesinde ve NATO nezdinde ulaşmış olduğu bugünkü seçkin seviyesini daha da yücelteceklerine olan inancım tam. Dünyanın en güçlü hava kuvvetlerinden birine sahip olan bir ülkenin mensubu olarak, ülkemizi ve geleceğimizi temsil edeceğimiz bu gençleri, büyük bir gururla mezun etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.'

Konuşmanın ardından 1. Hava Kuvveti Komutanı Korgeneral Korcan Pulatsü, dönem birincisi Hava Pilot Teğmen Selim İnaç'a sertifikasını ve hediyesini verdi. Daha sonra dönem birincisi İnaç, yaş kütüğüne uçak maketi çaktı.

10 GENÇ SAVAŞ PİLOTU HARBE HAZIR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 8 yıl önce
merak etmeyin onlarda astronot abileri gibi rapor ayarlayıp vatana hizmet için kaçarlar sivil şirketlere....özüm ona kahraman yaa hepsi..tarihten bir başarı örnegi verinde şaşıralım.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ÇATIR ÇATIR ÇATLAYIN. ASLAN GİBİ JET PİLOTLARI BUNLAR. TÜRK PİLOTLARI BUNLAR. GERÇEK PİLOTLAR BUNLAR. ÇAKMA DEĞİL BUNLAR. PARAYLA PİLOT OLMUYOR BUNLAR. YETENEKLİ OLDUKLARI İÇİN PİLOT OLUYORLAR. PARAYI VEREN HERKES PİLOT OLUR ÇAKMA PİLOTLAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bunlar da çürük raporu alıp özel şirkette FO olarak uçmaya başlar diğer 1000 tanesinin yaptıgı gibi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000