12 Ekim 2009, Pazartesi 17:23:37

YER İŞLETME'DE KİM KAÇ OY ALDI?

Hava-İş Sendikası delege seçimlerinde bugün Yer İşletme'de oy verme işlemi yapıldı.
  • sevgili arkadaşım haldun (teknik temsilcisi) orhan abinin atılmasının ardından yapılan basın açıklamasında niye eşinin fotarafını çıkarttırdın niye ayçin yönetimine delege yazdırmadın
  • HAVA-İŞ RESMİ İNTERNET SİTESİNDE GÖKKUŞAĞI HAREKETİNİN KAZANDIĞINA DAİR BİR HABER VERİLMEMİŞ.NEDEN ACABA?TEKNİKTEKİ SONUCU VERMİŞLER.UZLAŞMA VE DİALOG SORUNU OLAN BİR SENDİKA GÜRUHUNDAN NE BEKLENİR Kİ.
  • Solculuk bitti demedim ki , pos biyik solculuk bitti dedim. Ulkenin su anda gercek anlamda bir sol muhalefete ihtiyaci var ama mevcut "sol"culara bakin .. kimi militarist olmus kimisi hala posbiyik solcusu.. oysa degisen cok sey var. solculuk haric.. Bahadir Kaptani onun icin onemsiyorum.. RTE ilk ciktiginda il baskaniydi sonra belediye baskani oldu sonra sonra ... Kimbilir belki sendika baskanligi da B.A. ya bir yol acar.. Onun icin degisik konusan bu adama dikkat .. kodlari iyi cozer ve rafine bir endustriden geldigini unutmazsa standartlari yukseltebilir..
  • yeter artık agalık yanında da çanakcıları zamanınız doldu gidin artık.
Sandığın yeri konusunda Atilay Ayçin yönetimindeki Hava-İş Sendikası ile Gökkuşağı hareketinin tartışma yaşadığı Yer İşletme seçimleri tamamlandı.

Seçimlerde Gökkuşağı hareketi 420 oy alırken Ayçin 319 oyda kaldı.

24 delegenin sahibi Gökkuşağı Hareketi oldu.

YER İŞLETME'DE KİM KAÇ OY ALDI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 9 yıl önce
sevgili arkadaşım haldun (teknik temsilcisi) orhan abinin atılmasının ardından yapılan basın açıklamasında niye eşinin fotarafını çıkarttırdın niye ayçin yönetimine delege yazdırmadın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
HAVA-İŞ RESMİ İNTERNET SİTESİNDE GÖKKUŞAĞI HAREKETİNİN KAZANDIĞINA DAİR BİR HABER VERİLMEMİŞ.NEDEN ACABA?TEKNİKTEKİ SONUCU VERMİŞLER.UZLAŞMA VE DİALOG SORUNU OLAN BİR SENDİKA GÜRUHUNDAN NE BEKLENİR Kİ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Solculuk bitti demedim ki , pos biyik solculuk bitti dedim. Ulkenin su anda gercek anlamda bir sol muhalefete ihtiyaci var ama mevcut "sol"culara bakin .. kimi militarist olmus kimisi hala posbiyik solcusu.. oysa degisen cok sey var. solculuk haric.. Bahadir Kaptani onun icin onemsiyorum.. RTE ilk ciktiginda il baskaniydi sonra belediye baskani oldu sonra sonra ... Kimbilir belki sendika baskanligi da B.A. ya bir yol acar.. Onun icin degisik konusan bu adama dikkat .. kodlari iyi cozer ve rafine bir endustriden geldigini unutmazsa standartlari yukseltebilir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
yeter artık agalık yanında da çanakcıları zamanınız doldu gidin artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000