20 Eylül 2013, Cuma 20:04:46

VE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ'NDE ANLAŞMA SAĞLANDI!

Hava İş Sendikası, TEC ile TİS (Toplu İş Sözleşmesi) görüşmelerinde anlaşma sağladı, imzalar atıldı...
  • Tec diyor yani turkish engine center... turkish technic değil... ikisi ayrı firma... karıştırmayın... thy teknik'de tis imzalanmadı henüz...
  • arkadaşlar anlamayanlar için tekrar edelim Tec diyor yani kabin memurlarının grevi devam ediyor bu Tecnic bölümün Tisi kapiş ?
  • bu bıten teknık te devam eden tıs surecıydı. Yanı sımdı thy de de bıtecekmı grev? teknıkte bır sekılde anlastıklarına gore, thy de de anlasma olacak demek mı bu? hadı bakalım hayırlısı... ınsallah anlasırlar artık...ınsallah herkes ıcın hayırlısı olur. yeter artık cok yorulduk bunca ıtıs kakıs, bunca gergınlık.
  • THY teknik de Tİs imzalandi THY de grev devam ediyor sevgili parttime lar insaAllah grevde biter

Hava İş Sendikası ile TEC arasında devam eden TİS görüşmeleri imzayla sonuçlandı. Taraflar Toplu İş Sözleşmesi'ni imzaladı.

Tarafların görüşmeleri uzun süre uyuşmazlıkla sonuçlanmış ve arabulucu atanmasına karar verilmişti. Arabulucu süreci de uyuşmazlıkla devam eden görüşmelerde anlaşma sağlandı. Son yapılan görüşmelerde greve giden süreç, atılan imzalarla son boldu. 

Hava-İş Sendikası tarafından yarın konuyla ilgili açıklama yapılması bekleniyor.

VE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ'NDE ANLAŞMA SAĞLANDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Tec diyor yani turkish engine center... turkish technic değil... ikisi ayrı firma... karıştırmayın... thy teknik'de tis imzalanmadı henüz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TEC diyor yahu ~ 5 yıl önce
arkadaşlar anlamayanlar için tekrar edelim Tec diyor yani kabin memurlarının grevi devam ediyor bu Tecnic bölümün Tisi kapiş ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 5 yıl önce
bu bıten teknık te devam eden tıs surecıydı. Yanı sımdı thy de de bıtecekmı grev? teknıkte bır sekılde anlastıklarına gore, thy de de anlasma olacak demek mı bu? hadı bakalım hayırlısı... ınsallah anlasırlar artık...ınsallah herkes ıcın hayırlısı olur. yeter artık cok yorulduk bunca ıtıs kakıs, bunca gergınlık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OKUMA ~ 5 yıl önce
okuma bildiğine emin misin? yada okuduklarını anlayabiliyormusun? TEC= TURKISH ENGINE CENTER
Yanlis anlama var! ~ 5 yıl önce
THY teknik de Tİs imzalandi THY de grev devam ediyor sevgili parttime lar insaAllah grevde biter

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000