20 Temmuz 2013, Cumartesi 13:20:25

THY’DE İKİ YÖNETİCİ GÖREVDEN ALINDI

Türk Hava Yolları’nda Kabin Hizmetleri Başkanlığı'nda iki önemli görev değişikliği oldu.
  • fişkiyeyi kirdiklari için görevden alinmiş olabilirler
  • Ayşen hanımın ayrılması KHB ve tüm kabin ekipleri için kayıptır,kendisi çok düzgün,doğru yoldan şaşmayan,kimsenin kuklası olmayan,işini profesyonelce ve objektif yapan herşeyden önemlisi koltuk sevdağlısı olmayan biridir.Ayrıca eğitimdende kendi isteğiyle ayrılmasından öte THY ilk yardım bölümünü kuran iki kişiden biridir,oradaki emeği tartışılmaz...Tıpkı eski idari müdürümüz Sera hn. gibi kendilerini tehlike gören ve göreve geldikleri ilk günden beri yukarıya kendilerini başarısız göstermek için elinden geleni yapan,305 ve diğerlerinin arkasından üzülmeyen,sadece kendini ve yandaşlarını düşünen,taraf olan ,adil olamayan başkanımızın tutumları ne kadar THY ETİK kurallarına uyuyor?
  • Pas Bilet ile ilgili Emine lim hanımın basın açıklamasını tekrar oku istersen. Asla THY yönetmeliğine ve tüzüğüne AYKIRI bir durum yoktur. Varsa neden Savcılığa başvurmuyorsun? İşiniz gücünüz insan karalamak. Önünüze bakın ve Utanın. Meyve veren ağacı THY asla sizlere yedirmez ! Emine lim hanım 2014 de genel müdür olduğunda bakalım ne diyeceksiniz. Yaratıcı olun biraz.RAMİZ DAYI..
  • Sera kiygin da simdilerde ucmak neymis ogreniyor 1 yildir hic bu kadar uctu mu acaba,ucun ucun ogrenin ucmanin dertlerini,oyle oturdugu yerden ekiplere ceza vermekle olmuyor bu isler,yengec yengec arasina katilin ceza verdiginiz ekiplerin arasina

Kabin Hizmetleri Başkanlığı’nda Kabin Ürün Müdürü olarak görev yapan Yıldız Aykaç Giray ile Kabin Operasyon Müdürü Ayşen Pakpınar ani bir kararla görevinden alındı. Pakpınar’ın yerine Aslı Karaşahin atandı.

Geçen yıl Mayıs ayında yeni görevlerine getirilen Giray ve Pakpınar’ın neden görevden alındıkları konusunda bilgi edinilemezken kararın grevle ilgili olabileceği kaydedildi.

THY’de  123. dönem kabin memuru Giray’ın geçen yıl Kabin Ürün Müdürü olarak atanması tartışmalara neden olmuştu.

15 Mayıs’ta başlayan grev sonrası kabin ekiplerini göreve çağırdığı ve grev kırıcılığı yaptığı iddiasıyla Hava İş Sendikası, aralarında Yıldız Aykaç Giray’ın da bulunduğu bazı yöneticiler hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

THY’DE İKİ YÖNETİCİ GÖREVDEN ALINDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (52)

fışkiyeyikimkirdi? ~ 5 yıl önce
fişkiyeyi kirdiklari için görevden alinmiş olabilirler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
305 Gizli Gerçekler ~ 5 yıl önce
Ayşen hanımın ayrılması KHB ve tüm kabin ekipleri için kayıptır,kendisi çok düzgün,doğru yoldan şaşmayan,kimsenin kuklası olmayan,işini profesyonelce ve objektif yapan herşeyden önemlisi koltuk sevdağlısı olmayan biridir.Ayrıca eğitimdende kendi isteğiyle ayrılmasından öte THY ilk yardım bölümünü kuran iki kişiden biridir,oradaki emeği tartışılmaz...Tıpkı eski idari müdürümüz Sera hn. gibi kendilerini tehlike gören ve göreve geldikleri ilk günden beri yukarıya kendilerini başarısız göstermek için elinden geleni yapan,305 ve diğerlerinin arkasından üzülmeyen,sadece kendini ve yandaşlarını düşünen,taraf olan ,adil olamayan başkanımızın tutumları ne kadar THY ETİK kurallarına uyuyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komşuya Cevap ~ 5 yıl önce
Pas Bilet ile ilgili Emine lim hanımın basın açıklamasını tekrar oku istersen. Asla THY yönetmeliğine ve tüzüğüne AYKIRI bir durum yoktur. Varsa neden Savcılığa başvurmuyorsun? İşiniz gücünüz insan karalamak. Önünüze bakın ve Utanın. Meyve veren ağacı THY asla sizlere yedirmez ! Emine lim hanım 2014 de genel müdür olduğunda bakalım ne diyeceksiniz. Yaratıcı olun biraz.RAMİZ DAYI..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Seradan sonra ~ 5 yıl önce
Sera kiygin da simdilerde ucmak neymis ogreniyor 1 yildir hic bu kadar uctu mu acaba,ucun ucun ogrenin ucmanin dertlerini,oyle oturdugu yerden ekiplere ceza vermekle olmuyor bu isler,yengec yengec arasina katilin ceza verdiginiz ekiplerin arasina

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yaziniza Saglik ~ 5 yıl önce
Tanzanya da bronzlasip goreve dôndû diye bile ceza veren Allaha havale edilecek bir insan, bu saatten sonra bir verim olmaz ondan sera seraya yatsin emeklilige kadar

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000