07 Haziran 2010, Pazartesi 14:54:54

"SÖZLEŞMEDE ALDATMACA VAR"

Cuma akşamlarının beğenilen tartışma progeramlarından olan Fikir Fırtınası, bu hafta da yine gündemi belirledi.
  • ankara sindel de de ucuslar bakım yetkisi jar 145 askıya alındıgı için yapılamıyor. gecen persenbe denetlemeye gelen shgm 15 gün süre verdi ve yer dersi yetkiside eksikler giderilmezse askya alınabilir. okulda 3 ucuş kagıt ustünde de 3 yer dersi hocası var . 2 ucus hocası 1 hafta içinde gidiyor (istifa ediyor).1 ucus hocası ve 2 yer dersi hocası kalacak 80 öğrenci endişeli bekliyor personel de maaslarını alamıyor .lütfen bu durumuda göz önüne serin.alper'bey'satılacak ne sattı okulun içi boşş
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • Bahadır yazı yazdığı haber sitesinde 'ÖZÜR'diledi Yalan açıklamalar ve yorumlar haber sanılan karalamar kaldırıldı..Bir bakın.Sefa ve Ali bey siz bu konuda ne yapmayı düşünüyorsunuz?HAVA İŞ SENDİKASI TÜM ÖĞE VE UNSURLARI TÜRKİYE SİZİNLE GURUR DUYUYOR.20 yıldır söylerim yine söylüyorum.Cumhurbaşkanı Bir AYÇİN,Başbakan Bir AYÇİN,Meclis Başkanı bir AYÇİN,Yargı Başına bir AYÇİN.
  • Sefa beyin haklı olduğu tek bir konu var o da THY'den işten atılmasaydı 65 yaşına kadar çalışmak istemesi. Eyyy başka ne yapacaktı yani Devleti Kendisine memur ederek devlet memurluğu yapmak tam ona ve onun akıl danışmanlarına mahsus. Ancak devlet adamın kolundan tuttuğu gibi sırtından atar.
Airport TV ekranlarında her Cuma akşamı izleyicisiyle buluşan, Sefa İnan, Ali Kıdık, Murat Herdem ve Oktay Erdağı'nın hazırladığı program bu hafta da gündemi belirledi.

Türk Hava Yolları ile Hava-İş Sendikası arasında imzalanan 22. Toplu İş Sözleşmesi'nin irdelendiği sırada programa telefonla katılan Gökküşağı Hareketi Sözcüsü Bahadır Altan, maddeler arasında aldatmacanın olduğunu ve sözleşmenin işçilerin kaybıyla bittiğini belirtti.

Fikir Fırtınası'nda konuşulan diğer konu başlıkları ise şunlardı;

*Sivil Havacılık Akademisi ve HAVAK’ın toplantılarında neler konuşuldu?

*Gazipaşa Havaalanı’na uçuşlar ne zaman başlayacak?

*Uçuş okullarında sıkıntılar bitmiyor. Sindel’in İstanbul’daki yetkisi neden alındı?

İŞTE TÜM SORULARIN CEVAPLARI;"SÖZLEŞMEDE ALDATMACA VAR"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 8 yıl önce
ankara sindel de de ucuslar bakım yetkisi jar 145 askıya alındıgı için yapılamıyor. gecen persenbe denetlemeye gelen shgm 15 gün süre verdi ve yer dersi yetkiside eksikler giderilmezse askya alınabilir. okulda 3 ucuş kagıt ustünde de 3 yer dersi hocası var . 2 ucus hocası 1 hafta içinde gidiyor (istifa ediyor).1 ucus hocası ve 2 yer dersi hocası kalacak 80 öğrenci endişeli bekliyor personel de maaslarını alamıyor .lütfen bu durumuda göz önüne serin.alper'bey'satılacak ne sattı okulun içi boşş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bahadır yazı yazdığı haber sitesinde 'ÖZÜR'diledi Yalan açıklamalar ve yorumlar haber sanılan karalamar kaldırıldı..Bir bakın.Sefa ve Ali bey siz bu konuda ne yapmayı düşünüyorsunuz?HAVA İŞ SENDİKASI TÜM ÖĞE VE UNSURLARI TÜRKİYE SİZİNLE GURUR DUYUYOR.20 yıldır söylerim yine söylüyorum.Cumhurbaşkanı Bir AYÇİN,Başbakan Bir AYÇİN,Meclis Başkanı bir AYÇİN,Yargı Başına bir AYÇİN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sefa beyin haklı olduğu tek bir konu var o da THY'den işten atılmasaydı 65 yaşına kadar çalışmak istemesi. Eyyy başka ne yapacaktı yani Devleti Kendisine memur ederek devlet memurluğu yapmak tam ona ve onun akıl danışmanlarına mahsus. Ancak devlet adamın kolundan tuttuğu gibi sırtından atar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000