14 Mart 2013, Perşembe 15:25:29

SEMA MÜSTECAPLIOĞLU BÖYLE UĞURLANDI

THY’nin kabin amiri Sema Müstecaplıoğlu son yolculuğuna uğurlandı.
  • Basimiz sagolsun. Allah rahmet eylesin. Mekani cennet olsun. Rabbim butun sevenlerine sabir versin.
  • Güzel yazmışsın, ama önce Türkçe öğren. " Kanı kanı " diye bir şey yok Türkçede. " Allah gani gani rahmet eylesin " denir. Yani Allah bol bol rahmet eylesin anlamına gelir. Rahmetliye de saygısızlık olmasın.
  • ALLAH RAHMET EYLESIN GÖKYÜZÜNÜN AK GÜVERCINLERINDEN BIR YILDIZIMIZI KAYBETTIK RABBIM KANI KANI RAHMET EDSIN GEDERLI AILESINE BAS SAGLIGI DILIYORUM EKMEK PARASI ICIN GECE GUNDÜZ DEMEDEN CALISAN KARDESIMIZE RAHMET DILIYOR CENNETTE KOMSU OLURUZ INSALLAH ALLAH TAKSIRATLARINI AF EDSIN ZOR BIR MESLEGIN KURBANI NUR ICINDE YAD RUHUN SAD OLSUN THY BASI SAG OLSUN
  • THY yoneticileri, siz helallik almaya geldiniz ama emin olun ki Sema size hakkini helal etmedi !

Osaka’da geçirdiği beyin kanaması sonrası hayatını kaybeden Türk Hava Yolları’nın kabin amiri Sema Müstecaplıoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

Bu sabah Türk Hava Yolları’ndaki törenin ardından Ataşehir’deki Mimar Sinan Camii’nde öğlen namazının ardından kılınan cenaze namazıyla sevenlerine veda eden evli ve bir kız çocuğu olan 45 yaşındaki Müstecaplıoğlu’nun sevenleri gözyaşlarına boğuldu.


Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Genel Müdür Temel Kotil, Uçuş İşletme’den sorumlu genel müdür yardımcısı Asaf Bora, Kabin Hizmetleri Başkanı Emine Lim, Kurumsal İletişim Başkanı Zeki Çukur, Hava İş Genel Başkanı Atilay Ayçin ve çok sayıda çalışma arkadaşı katıldı.

Sema Amir’in annesi Kibar Koldaş’ın ayakta durmakta güçlük çektiği cenaze namazı öncesinde taziyeleri eş Murat Müstecaplıoğlu kabul etti.

Sema Müstecaplıoğlu’nun küçük kızı Ada Müstecaplıoğlu’nun gönderdiği çiçek ise adeta yürekleri dağladı. Tabutun üzerine konulan ‘Annecim güle güle’ yazılı çiçeği görenler gözyaşlarını tutamadı.

Hamdi Topçu, Temel Kotil ve Zeki Çukur’un ön safta yer aldığı cenaze namazının ardından Sema Müstecaplıoğlu defnedilmek üzere Sahrayıcedit Mezarlığı’na götürüldü.

AirportHaber ailesi olarak merhume Sema Müstecaplıoğlu’na Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve sevnlerine başsağlığı diliyoruz.

SEMA MÜSTECAPLIOĞLU BÖYLE UĞURLANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

MS ~ 5 yıl önce
Basimiz sagolsun. Allah rahmet eylesin. Mekani cennet olsun. Rabbim butun sevenlerine sabir versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sami Yavuz ~ 5 yıl önce
Güzel yazmışsın, ama önce Türkçe öğren. " Kanı kanı " diye bir şey yok Türkçede. " Allah gani gani rahmet eylesin " denir. Yani Allah bol bol rahmet eylesin anlamına gelir. Rahmetliye de saygısızlık olmasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sami Yavuz ~ 5 yıl önce
ALLAH RAHMET EYLESIN GÖKYÜZÜNÜN AK GÜVERCINLERINDEN BIR YILDIZIMIZI KAYBETTIK RABBIM KANI KANI RAHMET EDSIN GEDERLI AILESINE BAS SAGLIGI DILIYORUM EKMEK PARASI ICIN GECE GUNDÜZ DEMEDEN CALISAN KARDESIMIZE RAHMET DILIYOR CENNETTE KOMSU OLURUZ INSALLAH ALLAH TAKSIRATLARINI AF EDSIN ZOR BIR MESLEGIN KURBANI NUR ICINDE YAD RUHUN SAD OLSUN THY BASI SAG OLSUN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yoneticilere ~ 5 yıl önce
THY yoneticileri, siz helallik almaya geldiniz ama emin olun ki Sema size hakkini helal etmedi !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000