11 Ağustos 2011, Perşembe 08:32:32

HAVA-İŞ'TEN İNGİLİZCE EĞİTİM MÜJDESİ

Hava-İş sendikasından üyelere eğitim desteği. Hava-İş sendikası Aydın Üniversitesi ile İngilizce Eğitim programı düzenliyor.
  • Özel havayolu şirketleriyle TK'yı kıyaslamak imkansız. TK'daki iş yüküyle özeldeki iş yükü aynı değil arkadaşlar.. Bunu da, özelden gelen biri olarak söylüyorum. TK'da alınan maaş, annenin ak sütü gibi helaldir.
  • TİS müjdesini aidat aldığı ve sözleşme yapmak için yetkilendirilen üyesine sendikadan başka hangi kurum verir? veya verirse daha iyi olur? siyasi partiler mi? kızılay mı? kim? bunu üye olduğu sendikasından istemekde ne gibi bir sıkıntı olabilir ey millete cahil deyip de aynaya bakmayan zat?
  • KÖTÜ ÖRNEK ÖRNEK MİDİR? ÖYLE ÖRNEKLER VERE VERE TOPLUM OLARAK AZA KANAAT GETİRMEYİ ,BİAT ETMEYİ, SORGULAMAMAMIZI İSTİYORLAR HALA FARKINDA DEĞİLMİSİNİZ? BİZİ YÖNETENLER VE YEDİ SÜLALELERİ KRALLAR GİBİ YAŞIYOR AMA ÇALIŞANLAR,EMEKÇİLER SÖMÜRÜLEREK YAŞAMAK ZORUNDA KALIYORLAR VE SONRA SENİNİ GİBİLERİ DE ÇIKIP ÖZEL DEKİLER NE YAPSIN DİYE LAF SÖYLÜYOR..BU KAFAYLA BU TOPLUMA % 50 AZ BİLE...
  • siz bu kadar ağlıyorsanız özel havayolu çalışanları ne yapsın acaba çok merak ediyorum...
Hava-İş Sendikasından yapılan açıklamada;

"Sendikamız üyelerimizin mesleki yönden ilerlemelerine katkı sağlamak amacıyla İstanbul Aydın Üniversitesi ile yaptığı eğitim işbirliği çerçevesinde uygun şartlarda İngilizce Dil Eğitimi düzenlemiştir.

Eğitim hem KPDS dil sınavına hazırlık hem de genel İngilizce öğretim programı olarak planlanmıştır. Kursların süresi 120 saattir.

Sendikamız, İstanbul Aydın Üniversitesinin üyelerimize yaptığı indirim dışında %15 oranında ayrıca katkı sağlayacaktır.

Bu indirimler sonucu kursa katılan üyelerimiz KDV dâhil tüm kurs için net 595 TL ödeyecektir.

Asıl ücreti KDV dâhil 1000 TL olan bu kurs için üyelerimize bu anlaşma ile %40’a yakın burs desteği sağlanmıştır.

Bu konudaki taleplerin Hava-İş Genel Eğitim Sekreteri Ayhan Uygun’un ayhanuygun@havais.org.tr adresli e-postasına Ağustos ayı sonuna kadar iletilmesi gerekmektedir. Bu ön başvuruları sendikamız ilgili eğitim kurumuna iletecektir.

İstanbul ili dışındaki diğer illerde kişisel olarak bu çerçevede kurslara katılan ve bunu sendikamıza bildiren üyelerimize de sendikamızın %15 oranındaki katkısı uygulanacaktır.

Tüm üyelerimize önemle duyurulur."
HAVA-İŞ'TEN İNGİLİZCE EĞİTİM MÜJDESİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
Özel havayolu şirketleriyle TK'yı kıyaslamak imkansız. TK'daki iş yüküyle özeldeki iş yükü aynı değil arkadaşlar.. Bunu da, özelden gelen biri olarak söylüyorum. TK'da alınan maaş, annenin ak sütü gibi helaldir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
TİS müjdesini aidat aldığı ve sözleşme yapmak için yetkilendirilen üyesine sendikadan başka hangi kurum verir? veya verirse daha iyi olur? siyasi partiler mi? kızılay mı? kim? bunu üye olduğu sendikasından istemekde ne gibi bir sıkıntı olabilir ey millete cahil deyip de aynaya bakmayan zat?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
KÖTÜ ÖRNEK ÖRNEK MİDİR? ÖYLE ÖRNEKLER VERE VERE TOPLUM OLARAK AZA KANAAT GETİRMEYİ ,BİAT ETMEYİ, SORGULAMAMAMIZI İSTİYORLAR HALA FARKINDA DEĞİLMİSİNİZ? BİZİ YÖNETENLER VE YEDİ SÜLALELERİ KRALLAR GİBİ YAŞIYOR AMA ÇALIŞANLAR,EMEKÇİLER SÖMÜRÜLEREK YAŞAMAK ZORUNDA KALIYORLAR VE SONRA SENİNİ GİBİLERİ DE ÇIKIP ÖZEL DEKİLER NE YAPSIN DİYE LAF SÖYLÜYOR..BU KAFAYLA BU TOPLUMA % 50 AZ BİLE...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
siz bu kadar ağlıyorsanız özel havayolu çalışanları ne yapsın acaba çok merak ediyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000