10 Mart 2012, Cumartesi 11:00:46

HAVA İŞ'TEN PİLOTLARA LEVEL 4 KURSU

Son dönemde pilotların ingilizce sorunu çözmek için çok sayıda dil okulu ICAO Level 4 kursları açtı. Hava-İş sendikası da üyeler için indirimli dil kursu anlaşması sağladı.
  • TEKNİK İÇİN HİÇ BİR ŞEY YAPMIYORSUN.ABİ SANA YAZIKLAR OLSUN BE.BU KADARMI NEFRET EDİYORSUN TEKNİKDEN.SEN İÇİMİZDEN ÇIKMADINMI BE.SEN TEKNİSYEN DEĞİLMİYDİN BE.BU NE KİN,BU NE NEFRET,SANA YAZIKLAR OLSUN DİYORUM.TÜH SANA BE.SANA TAM TEKMİL OY VERİP TEKNİKÇE DESTEKLEYİP SENDİKAYA BU UÇAK TEKNİSYENLERİNİN SEÇTİRDİĞİNİ; NE ÇABUK UNUTTUN DİMİ.BİZDE SEVİNMİŞTİK.İLK DEFA TEKNİKDEN BİR BABA SENDİKACI ÇIKACAK DEMİŞTİK.ODA SEFA GİBİ BİZE SAHİP ÇIKAR DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜK HANİ.TÜH BE,SANA TÜH BE...
  • tecrübeymiş tecrübenizide gördük dünyaya rezil ettiniz ülkeyi...tecrübe hikayesini kimse yemiyor artık..size kimse gçüvenmiyor..gelsin yabancı pilotlar
  • HAVA IS KIME YATIRIM YAPIYOSUN? HAVA IS HEP YANLIS YERLERE YATIRIM YAPIYOSUN SENIN TEK DESTEKCIN TEKNIK SEN YANLIS ATA OYNUYON HEP. KABINDEN ''CACIK'' OLMAZ,ILK FIRSATTA SATARLAR SENI,DONER TEKNIGE AGLARSIN SONRA. AKILLI OL SON SANSIN BU DONEM.
  • canını kimlere emanet ediyormuş!Otobüsle git ozaman işine gelmeyenlerin basmıyor kafası nedense adam ihtiyacı olan şeyleri zaten biliyor!Level4 sınavında abuk sabuk soru olmasa hepsi geçer merak etmeyin neymiş ikinci pilotun kaptanlık bilmemnesinde geçirdiği süreç hakkındaki yorum yahu evet artık herkesin ingilizce bilmesi gerekir ama bu adamlara yaşlı olanlar için konuşuyorum bu ingilizceyi öğretemezsin zaten!Bu tecrubeli adamlar ayrılsın da canın kimlere emanet bi gör sen!Sivil havacılığında bence yapması gereken belli yaş üzerindekileri tabi tutmaması bu adamlara sen 500 saat versen de zor!Yanına versin lvl 4lü f/o emekli olana kadar uçsunlar!200 saatlik pilot olupda lvl6 olanlar var onların yerine alınacaklarını sanıyorlar da ZOR!:)
Hava İş Sendikası, “Aviation English” adlı dil okulu ile dil kursu anlaşması sağladı.

Sendikanın eğitim faaliyetleri çerçevesinde üyelerin mesleki bilgi ve becerisini arttırmak amacıyla pilotlara yönelik İngilizce için "Icao level 4” ve kabin personeline yönelik İngilizce için “cabın crew" İngilizce eğitimleri ile ilgili World of language academy ile indirimli İngilizce yabancı dil kursu anlaşması yapıldı. ICAO Level 4 kursuna gidecekler için 108 saatlik eğitim % 50 indirim ile 1620 TL+KDV olarak sağlanacak.

Kabin personeline yönelik İngilizce programının kurs ücreti ise yine 108 saat için yüzde 50 indirimle 1280 TL+KDV olacak.

Ancak Hava-İş bu ücretin de yüzde 15’ini kendisi karşılayacak. Böylece ICAO Level 4 kursu 1377 TL+KDV, kabin personeli dil eğitim ücreti ise 1088 TL+KDV’ye kadar düşecek.

Sendika üyesi olmayan üyelerin yakınları da yüzde 50 indirimden faydalanabilecek.

Uçuş personeli için de gelecek olan müracaatlara, personelin seviyesine göre ve aylık programlarındaki garanti edilen boş günlere (BI) göre özel aylık programlar yapılacak. Eğitimler Bakırköy Spor Vakfı Spor Tesisleri konferans salonunda verilecek.

Kurstan faydalanmak isteyenlerin Hava-İş Genel Eğitim Sekreteri Ayhan Uygun’un ayhanuygun@havais.org.tr adresli e-postasına 8 Nisan tarihine kadar müracaat etmeleri gerekiyor.
HAVA İŞ'TEN PİLOTLARA LEVEL 4 KURSU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 6 yıl önce
TEKNİK İÇİN HİÇ BİR ŞEY YAPMIYORSUN.ABİ SANA YAZIKLAR OLSUN BE.BU KADARMI NEFRET EDİYORSUN TEKNİKDEN.SEN İÇİMİZDEN ÇIKMADINMI BE.SEN TEKNİSYEN DEĞİLMİYDİN BE.BU NE KİN,BU NE NEFRET,SANA YAZIKLAR OLSUN DİYORUM.TÜH SANA BE.SANA TAM TEKMİL OY VERİP TEKNİKÇE DESTEKLEYİP SENDİKAYA BU UÇAK TEKNİSYENLERİNİN SEÇTİRDİĞİNİ; NE ÇABUK UNUTTUN DİMİ.BİZDE SEVİNMİŞTİK.İLK DEFA TEKNİKDEN BİR BABA SENDİKACI ÇIKACAK DEMİŞTİK.ODA SEFA GİBİ BİZE SAHİP ÇIKAR DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜK HANİ.TÜH BE,SANA TÜH BE...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
tecrübeymiş tecrübenizide gördük dünyaya rezil ettiniz ülkeyi...tecrübe hikayesini kimse yemiyor artık..size kimse gçüvenmiyor..gelsin yabancı pilotlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
HAVA IS KIME YATIRIM YAPIYOSUN? HAVA IS HEP YANLIS YERLERE YATIRIM YAPIYOSUN SENIN TEK DESTEKCIN TEKNIK SEN YANLIS ATA OYNUYON HEP. KABINDEN ''CACIK'' OLMAZ,ILK FIRSATTA SATARLAR SENI,DONER TEKNIGE AGLARSIN SONRA. AKILLI OL SON SANSIN BU DONEM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
canını kimlere emanet ediyormuş!Otobüsle git ozaman işine gelmeyenlerin basmıyor kafası nedense adam ihtiyacı olan şeyleri zaten biliyor!Level4 sınavında abuk sabuk soru olmasa hepsi geçer merak etmeyin neymiş ikinci pilotun kaptanlık bilmemnesinde geçirdiği süreç hakkındaki yorum yahu evet artık herkesin ingilizce bilmesi gerekir ama bu adamlara yaşlı olanlar için konuşuyorum bu ingilizceyi öğretemezsin zaten!Bu tecrubeli adamlar ayrılsın da canın kimlere emanet bi gör sen!Sivil havacılığında bence yapması gereken belli yaş üzerindekileri tabi tutmaması bu adamlara sen 500 saat versen de zor!Yanına versin lvl 4lü f/o emekli olana kadar uçsunlar!200 saatlik pilot olupda lvl6 olanlar var onların yerine alınacaklarını sanıyorlar da ZOR!:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000